Wpis z mikrobloga

@matkop89 kolejny raz widze ten wykres. Najpierw byl gdzies przy nieruchomosciach, potem przy zlocie teraz przy bitcoinie. Ktos mize dac jakies przyklady z niedalekiej przeszlosci, gdzie faktycznie takie zjawisko mialo miejsce?
@pawlo74: zupełnie nie mój temat i się w to nie ładuję, ale parę lat już żyję i parę różnych entuzjastycznie przyjmowanych przez gawiedź i niektórych "ekspertów" spekulacji obserwowałem i ta wygląda podobnie do poprzednich. Ot totolotek.
@Fafnucek: a co mnie to obchodzi jak ja brzmię? Myślisz, że jesteś w stanie mnie zniechęcić? Koleś jeszcze się taki nie urodził. Ja dzięki bitcoinowi jestem 10x bogatszy niż jeszcze 2 lata temu a nie dla kasy w to wszedłem. Nie rozumiesz bitcoina odpowiem jak satoshi Twoja strata a ja nie mam ani czasu ani ochoty na to aby Cię przekonywać. Gratuluję przegranej. Obserwuj dalej.
@pawlo74: staty, ani cię nie zniechęcam, ani mnie twoje finanse nie interesują. Napisałem ci moje spostrzeżenia we wpisie o kryptowalutach, ot tak, a ty się spiełeś, jakbym ci mateczkę obraził. Weź stary wyluzuj, bo ci żyłka pęknie.
A temat mi generalnie zwiewa, bo nie ładije się do czegoś na czym się nie znam, taki jakiś głupi jestem.
gdzie faktycznie takie zjawisko mialo miejsce?


nie chce mi się szukać, ale obrazek jest prawdziwy.
to wykres dla bańki, przegrzanego rynku itp wraz z komentarzami jakie ludzie sobie nawzajem opowiadają.
to właśnie tak działa. dokładnie w ten sposób.
oczywiście szukanie korealcji z obecnym kursem bitka na zasadzie porównania obrazków jest nadużyciem.
żeby ocenić kiedy jebnie obecna bańka na bitku, potrzeba troszkę więcej kresek i danych typu ilość przepływu do analizy technicznej
prawdą