Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miesiąc temu zakończył się mój trzyletni związek. Powoli wracam do siebie i chcę coś zmienić w życiu. Mam pytanie do #rozowepaski: Czy zaproszenie na kawę dziewczyny spotkanej na ulicy nie jest zbyt agresywne ? Jakbyście zareagowały na takie zaproszenie ? (LVL-24, super brzydki nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Nie chce szukać na siłę dziewczyny, po prostu mam ochotę iść na taką (randkę ? kawę ? - nie wiem jak to nazwać) i trochę się przełamać(introwertyk mocno).

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Agresywne nie jest ale gwarantuję Ci, że prędzej taki rózowypasek się przestraszy albo będzie mieć co innego na głowie i Cię oleje. Nie masz też pewności czy dziewczyna nie będzie zajęta ; ) Jak chcesz wyskoczyć z kimś na kawę to poszukaj na jakiś stronkach/grupach na facebooku (nawet idiotyczny wpis na jakimś spotted) albo zaproś znajomą.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania byłam kiedyś świadkiem jak dziewczyna prychnela i odmówiła chłopakowi. Już pomijam różnice w ich wyglądzie (ona 8/10, szczuplutka, wyspprtowana, opalona, zadbana, właśnie zbierała się z plaży do domu. I nagle wchodzi on, cały na bialo, 4/10, włosy chyba na żel, ulany na całym ciele, na słońcu ostatni raz sto lat temu) i zarzuca tekstem na podryw "tak sobie siedzę i myślę że może umówiłaby się PANI ze mną kawę?". (
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie rób tego, teraz straszna moda na to u wszystkich introwertyków, wychodzą barany stadami na ulicę i męczą dziewczyny (oczywiście te najładniejsze, które i tak są zajęte, a nawet jeżeli nie to mają większe wymagania od kogoś kto chce się na nich "przełamywać") które chcą spokojnie dojechać do pracy, szkoły, domu i mają w dupie kontakty towarzyskie póki się nie przebiorą i nie pójdą do miejsca które służy do
  • Odpowiedz
Spróbuj do kilku podejść i zagadać. Tak bez proszenia na kawę. Jak gadka się będzie kleila- zaproś.

Tylko nie wyskakuj z tekstem " czy mogę popatrzeć Tobie w oczy przez 30 sekund " ;).
  • Odpowiedz
@Ingvarr100th: Słowo kluczowe: kiedyś. Teraz jak ludzie kogoś szukają to w zdecydowanej większości przypadków używają portali społecznościowych. Oczywiście, nie wykluczam, że trafi na jakąś chętną dziewczynę co nie zmienia faktu, że przyjdzie mu to z trudem i po stosownej ilości odmów wyjdzie na desperata xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie mogę się wypowiadać za wszystkie różowe ale myślę, że spoko pomysł, ja bym tego nie uznała za agresywne zachowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż łatwe to nie będzie, możesz trafiać na te zajęte. Powodzenia Mireczku :)
  • Odpowiedz
@czarna__jagoda: Jakie wnioski mają z tego wyniknąć?
a) mierz siły na zamiary,
b) licz się z tym, że trafisz na księżniczkę, która cię wyśmieje jak nie będziesz miał wystarczająco błyskotliwego tekstu,
c) nie bądź przed taką akcją brzydki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Spróbuj do kilku podejść i zagadać. Tak bez proszenia na kawę. Jak gadka się będzie kleila- zaproś.


@truskawaaa1: otoz to.
Zaproszenie nie moze byc "nagle" i bez kontekstu.
Musi byc poprzedzone zalapaniem kontaktu, czyli jakas rozmową, a do rozmowy z kolei potrzeba tematu. O ten najlatwiej zas w jakims sklepie, autobusie.
No i potem najlepiej, zeby ta kawiarnia byla w poblizu - jakos to
  • Odpowiedz
Co do bycia niebrzydkim to problemem jest tutaj mój brak pewności siebie,


@AnonimoweMirkoWyznania: pewnosc siebie wazniejsza niz wygląd.
Nie kazda lubi blekitne oczy (bez urazy, ale ja np wrecz nie cierpie, a juz w polaczeniu z blond wlosami sprawiaja, ze facet staje sie dla mnie zazwyczaj totalnie aseksualny), ale mily usmiech i zalapanie dobrego kontaktu moze zdzialac znacznie wiecej niz sama dobra prezencja.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania moim zdaniem dobry pomysł i większość dziewczyn sie zgodzi chociażby dlatego by wynagrodzic odwagę xD ale rada ode mnie jest taka żebyś jeszcze poczekał z randkowaniem bo miesiąc po zakończeniu 3 letniego zwiazku to zdecydowanie zbyt krótko
  • Odpowiedz
Nie kazda lubi blekitne oczy (bez urazy, ale ja np wrecz nie cierpie, a juz w polaczeniu z blond wlosami sprawiaja, ze facet staje sie dla mnie zazwyczaj totalnie aseksualny)


@agaja: Pfff,

  • Odpowiedz