Wpis z mikrobloga

Gra jest już skończona i jedynym co twórcom pozostało, jest dopieszczenie swojej gry.


Czyli dostaniemy niedorobiony, niedopracowany, archaiczny produkt, który wygląda jak stare GT6 z ps3 z lekko podrasowanym oświetleniem (to jest port gt6 żywcem przeniesiony z ps3, ze swoją archaiczną na obecne czasy grafiką).

15 tras i 140 aut premium. Brak uszkodzeń, dźwięki odkurzacza zamiast dźwięku silnika, wycie marcujących się kotów zamiast pisku opon, odgłos uderzanych o siebie kartonowych pudeł zamiast dźwięku uderzeń o bandę czy innych uczestników wyścigu, silnik graficzny i fizyczny to mocno podrasowane gt4 z ps2 itd.

O muzyce podczas wyścigu nawet nie wspominam, bo to męczące ucho przedwojenne rzępolenie na gitarze i kartofle rzucane przez perkusiste, które należy od razu wyłączyć w ustawieniach.

Takie Project Cars 2, będzie oferować dynamicznie zmieniającą się pogodę podczas wyścigu, upływ czasu a nawet zmianę pór roku na torach.

...a GT Sport zaoferuje możliwość pomrugania sobie kierunkowskazami XD

#ps4 #konsole #granturismo #gtsport #wyscigi #gry
RzecznikWykopu - > Gra jest już skończona i jedynym co twórcom pozostało, jest dopies...
  • 17
@PanKapusta: w GT Sport sama jazda demotywuje... zobacz na filmie jak Focus na luźnej i grząskiej piaszczystej nawierzchni leci bokiem w ogromnym kontrolowanym poślizgu jak na lodzie - bezsens totalny

nie zrobią kariery jakkolwiek motywującej do dalszego jeżdżenia, to i tak GT wyjdzie lepsze


@PanKapusta: Nie wyjdzie lepsze, bo w GT żadnej pełnoprawnej kariery nie będzie - przegra z kretesem. Ono jest przeznaczone głównie do multi w sieci.
@KacperKingPL: Nie chodzi mi nawet o karierę jako taką, ale ten tryb co jest od zawsze w GT: zarabiam hajs na jeżdżeniu, kupuję nowe furki, ulepszam i jeżdżę nimi kolejne wyścigi. Tyle wystarczy, bo naprawdę miałem fun z oszczędzania, czekania na wymarzone modele i w gruncie rzeczy zawsze jechałem czym chciałem, bo zawsze ja dokonuję wyboru. W PC dostawałem auto którym źle mi się jechało i byłem w nim udupiony na
pucharek w rogu ekranu po wygranych mistrzostwach to naprawdę jedyne, czego mam się spodziewać.


@PanKapusta: Assetto Corsa nawet tego nie dostaniesz, a #!$%@? się srogie godziny i ligi pełne p[rowadzi
@Leniek: Wiem, ale tam masz inne oczekiwania. Ja bym wyścigu nie skończył, o lidze nie wspominając ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak mam ochotę pojeździć z doskoku godzinkę dziennie to i tak nie chcę ustawiać przez ten czas zawieszenia wiec fajnie byłoby wybierać, czy mam ochotę pojeździć moim ukochanym Ferrari po 30h gry, czy znowu klekotem z za małym albo za dużym silnikiem. Assetto to nie gra dla