Wpis z mikrobloga

Mirki, co myślicie o kupieniu działki ROD? Sporo czytam opinii po forach i widzę, że RODy to państwo w państwie, a ich prezesi traktują to jak prywatne folwarki. Z drugiej strony nie mam żadnej rodziny na wsi, a możliwość posiadania kawałka działki z altanką na która można wyskoczyć na grilla byłaby dla blokowego szczura jak ja czymś boskim.

Warto włożyć w to +/- 20 tys. zł?

Szczególnie #pytanie kieruję do mirkow z #warszawa i #bielany #bemowo #targowek #bialoleka - bo te regiony do działkowania by mnie interesowały.
#rod #dzialka
  • 24
  • Odpowiedz
@Dolan: Trochę przesadziłem z tym "pod oknami" xD Wawrzyszew here - obok francuza leclerca.
Zielony wariant przewiduje mniejszy #!$%@? działek ^ ^ Chociaż to tez ryzykowne kupować coś tym regionie. Myślałem, jak działki są przy lotnisku na takim zadupiu to można zakładać, że są bezpieczne i nikt ich nie zlikwiduje przez następne 20 lat.ROD na wschód od lotniska przy gwiaździstej to co innego - dobre tereny dla deweloperki.
  • Odpowiedz
@modzelem: Domyślam się, że domek trzeba konserwować, a teren wokół ogarniać. Ale też nie ma co przesadzać z ilością obowiązków na takiej działce. No chyba, że faktycznie się ponasadza jakiś gówien które trzeba pielęgnować ^ ^
  • Odpowiedz
@AntyBohater: Właścicielem nie jestem. Druga działa to działka Babci - trochę większa (ale już pod Warszawą -
- Janki) Na jednej i drugiej jest co robić. Druga jest zdecydowanie lepsza - można pojechać na 2-3 dni.
  • Odpowiedz
z obowiązkiem kosiłbym trawkę lewą rączką, a prawą popijał piwko


@AntyBohater: Żebyś się nie ździwił, mieszkałeś kiedyś w domu z kawałkiem ogródka? ;)
  • Odpowiedz