Wpis z mikrobloga

@bananowynick: @dotykamcie: @campos: ok :) Ale to mnie teraz zastanowiliście, bo: klocki mam od "nowości" (od kupna moto), zrobiłem z 12kkm na nich. W na początku zeszłego sezonu (z 10k temu) wymieniłem tarczę hamulcową, bo oryginalna była już na granicy. I tak zastanawiam się, czy te klocki nie są twarde? Tzn. czy bardziej schodzi tarcza aniżeli one? Bo jednak wolałbym kupić sobie klocki za ~100 aniżeli kolejną tarczę za
@FLAqMastah: akurat tutaj trochę lampa uwydatnia wszelakie brudy :) Z drugiej strony, fakt - moto myję z dwa razy do roku, bo wiąże się to z potrzebą jechania pod Krk, bo pod blokiem myć nie będę, a na bezdotykowej to chlapanie a nie mycie :/
@noriad: Nie zrozumieliśmy się. Mam na myśli czyszczenie ich regularnie (przy smarowaniu łańcucha na przykład) środkiem do czyszczenia hamulców. Długofalowo ma to naprawdę zbawienny wpływ.
akurat tutaj trochę lampa uwydatnia wszelakie brudy :) Z drugiej strony, fakt - moto myję z dwa razy do roku, bo wiąże się to z potrzebą jechania pod Krk, bo pod blokiem myć nie będę, a na bezdotykowej to chlapanie a nie mycie :/


@noriad: Łooo panie kochany. Wsiadasz na moto, wpadasz do mnie i możesz sobie robić pełen detailing na placu. Karcher jest, woda jest, tylko jakieś magiczne środki sobie