Wpis z mikrobloga

@3DFactor: Właśnie otworzyłem paczkę i muszę przyznać, ze jestem pod wrażeniem. Nie znam się na wydruku 3D, ale figurki sprawiają wrażenie porządnych, są doskonale wykonane, nie ma żadnych niedoskonałości, wszystko jest proste, nic nie odstaje. Bajka. Co mnie zaskoczyło, to z pewnością, precyzja i waga figurek.

Jeśli jakiś mireczek, lub węgierką zastanawia się nad wydrukiem "czegoś" i szuka firmy, zdecydowanie polecam. Jak wyżej opisałem figurka jest dobrze wykonana, a obsługa w każdej kwestii idzie na rękę klientowi, czy to jeśli chodzi o dzień dostawy, sposób zapłaty, czy pomoc w wyszukaniu odpowiednich modeli, a w każdej kwesti robiłem schody ( ͡° ͜ʖ ͡°) ... Pomoc... W zasadzie to powiedziałem czego chce, a w zamian dostałem, te modele których oczekiwałem i jeszcze inne pokrewne, co w sumie zadecydowało o zmianie decyzji, odnośnie modelu figurek.
Dla zaintersowanych, chciałem sile i zręczność, a finalny wybór widoczny jest na zdjeciu. Polecam tego mirka.
#fallout #figurki #drukarki3d
Pobierz wieczniezielony - @3DFactor: Właśnie otworzyłem paczkę i muszę przyznać, ze jestem po...
źródło: comment_DH4K55DrsxrCEpjfLhiLMcJfZlmLOAV1.jpg