Wpis z mikrobloga

Cześć!

Jak mija poniedziałek? Bo u nas owocnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapoznaliśmy się z Waszymi licznymi komentarzami, które zamieszczaliście w tym znalezisku. Na początku należy wyjaśnić, że tego typu wpisy ciężko uznać za treści i materiały pedofilskie, gdyż grafiki nie przedstawiają prawdziwych osób, a jedynie fikcyjne rysunkowe postacie. Zgadzamy się jednak z tym, że są to bardzo kontrowersyjne treści. Po przeanalizowaniu Waszych opinii i licznych zgłoszeń, postanowiliśmy zmienić podejście do loli - tego typu grafiki będziemy klasyfikować jako treści nieodpowiednie, a po otrzymaniu zgłoszenia, będą one usuwane z serwisu.

Przy okazji. Zgrywusy, które zeszłej nocy zaspamowały mikroblog treściami anime dostały kilkudniowego bana.

#moderacjacontent #moderacja #wykop
Moderacja - Cześć!

Jak mija poniedziałek? Bo u nas owocnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapoznal...

źródło: comment_ma4XHrb6P2g8B1FgFnhuuvWTDs3diQbU.jpg

Pobierz
  • 322
  • Odpowiedz
@tixe_ polki są grube przez co odpada 40% z nich. Azjatki to ok 4-5% ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego nie mają paskudnych mord z zaczerwienieniami i paskudnych ziemniorów na twarzy
  • Odpowiedz
@Moderacja: po przeczytaniu tego wpisu od razu musiałem sprawdzić datę, bo byłem przekonany, że coś mi #!$%@?ło i dzisiaj prima aprillis. Jedna z głupszych decyzji o jakich w życiu słyszałem.
Zresztą jak czytałem tamto znalezisko tego gościa to byłem przekonany, że to stuprocentowy trolling, bo jak normalnej zdrowej psychicznie osobie by to miało przeszkadzać. A tu się okazuje, że ktoś go jeszcze popiera :D
Chciałbym zaproponować nową zasadę: każde zdjęcie na
  • Odpowiedz
@neverMOAR póki co nie wyjaśnia, podjęli decyzję żeby mieć spokój a w jaki sposób będą oceniali pewnie nigdy się nie dowiemy i będzie kolejny cyrk, znając ich zaradnosc.
  • Odpowiedz
@lolikon: aa, to nawet nie wiedziałam, thx. w tagu z anime udzielam się raz na ruski rok. w sumie nie wiem czemu pomyślałam, że furry miałoby tu być popularne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz