Wpis z mikrobloga

  • 1559
MIRKI! Kojarzycie Alana z Warsaw Shore? Ostatnio przyjechal do Tychów na imprezę do magazynu po czym wystartował z łapami do mojego znajomego, ale niestety mu nie wyszło i przybiegl nacpany z gazem i pałka teleskopowa i zaczął bić losowych ludzi. Nagłośnijmy te sprawę, nie może tak być ze jakąś #!$%@? gwiazdeczka jest poza prawem. Mój drugi znajomy jest po obdukcji i mam nadzieję że zniszczą ta... Zdjęcia w komentarzu #afera #warsawshore #patologia pomóżcie wyplusowac
  • 96
@Elegant: Nie wymyśla się takich historii-to życie #!$%@?...Dobrze że bambur zaczął wątek bo przed nim nikt się nie wysilił a to w Tychach od piątku głośna sprawa. Są poszkodowani a narkotyki miał przy sobie i BYŁ pod wpływem ! Jak będzie po rozprawie to prawda wyjdzie na jaw!
@bambur: Przecież w tym programie widać, że nie radzi sobie z agresją. Ochrona się spóźniła, skoro zdążył kogoś poturbować?

Co to za wojownik, nie potrafiący nad sobą panować. Zły trener lub chora głowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bambur

Na pudelku piszą, że:
"Jak udało nam się ustalić, Kwieciński faktycznie trafił na komisariat w związku ze spowodowaniem bójki. Sytuacja wyglądała jednak trochę inaczej.
Udało nam się dowiedzieć, że faktycznie doszło do bójki, która wywiązała się w momencie, gdy Alan stanął w obronie obrażonej kobiety. Nie dał rady, bo zaatakowało go trzech mężczyzn, więc Kwieciński poszedł do samochodu po pałkę teleskopową, na którą ma pozwolenie. W doniesieniach pojawiły się też plotki
@SkrajnieZdegustowany:

Jak on to bieda umysłowa to co powiesz o "STIFLERZE"? Na początku myślałem, że on tylko udaje. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Co powiedzieć o Stiflerze? To, że jest NAJINTELIGENTNIEJSZY z nich i tylko udaje debila, zawsze gdy są jakieś konkursy, w których trzeba pomyśleć - daje radę. Oczywiście, że udaje - czasami jak #!$%@? te swoje wywody i próbuje zachować powagę - nie udaje mu się