Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mija trzeci dzień prekwalifikacji do pierwszego punktowanego wyścigu sezonu - 6 Races 1 CUP @ Paul Ricard WTCC ( ͡ ͜ʖ ͡)

Na chwilę obecną na serwerze pojawiło się 55 kierowców którzy wykonali 2486 okrążeń na łączną długość 9549km.

Całe podium zdominowane zostało przez drużynę Gifted Racing ( ͡ ͜ʖ ͡)
Najlepszy czas jak do tej pory uzyskał @czaksniff 01:33.974 drugą pozycję zajmuje @Bayer z wynikiem: 01:34.236, podium domyka @Wuza1337 z rezultatem 01:34.372

Przypominamy do wyścigu głównego kwalifikuje się pierwszych 31 kierowców. Aktualnie ostatnie miejsce gwarantujące udział w wyścigu PRO zajmuje @Kilroy9 z czasem: 01:36.833

Miejsca 31+ mają zagwarantowany udział w wyścigu na serwerze semi-PRO, także zapraszamy do poprawiania czasów, preQ kończy się w środę 5 lipca o godzinie 21:00

szczegółowa tabela wyników tutaj - http://pro.acleague.pl/
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
#acleague #assettocorsa #simracing
Pobierz ACLeague - Dzisiaj mija trzeci dzień prekwalifikacji do pierwszego punktowanego wyści...
źródło: comment_nsTfA8v5wLdR4oSFba9fX94tNLGnnmvV.jpg
  • 23
Wołam przez MirkoListy komentujących ten wpis (102)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Golomp @TheSznikers @esk0 @DFGT @iso9001 @DrQ @w0jt1 @zabaracer @Bayer @LKRISS @RealAKP @Plupi @XiriX @dj_sasek @valencianista @iamsearchingforthetruth @William_Lawson @surf @Ja_sny @damian_co_dalej @pajhiwo1 @snsv @KYCu @samFTW @molibdenowypszemek @slowikftw @Mornnik @MateuszZ89 @Cpt_Randall @VR46 @makumba88 @r3pr3z3nt @skethoo @swrsc @
W sumie to ja mam pytanie dotyczące ffb. Mamy główne ustawienia przed rozpoczęciem gry ale w czasie gry też można zwiększyć lub zmniejszyć siłę ffb. Default settings to 100 ale można to zwiększyć do ponad 1000. Jestem ciekaw jak jeździcie? Bo dla mnie 100 to za mało, mam wrażenie, że kręcę zabawką i przy pozycji prosto wydaje się jakby był lekki luz. 250 do 350 wtedy czuje kierownicę (mam Logitech g29)
@RealAKP: @TheSznikers: w ustawieniach Logitech:
czułość 100%
siłę sprężyny centrującej 100 (ale ta opcja jest odznaczona)
zakres działania 900 stopni.

W ustawieniach gry FFB:
gain 100%
filter 20%
minimum force 0%
kerb 50%
Road Effect 50%
Slip Effect 25%.

Steering setting:
gamma 1.00
Filter 0.00
Speed sensitivity 0.00

W momencie kiedy kierownica jest podpięta do kompa i daje opór kiedy się ją kręci, jest dość spory luz na może 5
@wisnia6666: Ten luz to jest #!$%@? martwa strefa Logitecha. Clipping to jest moment kiedy podczas skrętu siła przekazywana na kierownice przewyższa możliwości kierownicy. podczas jazdy uruchom apke pedałów, pierwszy pasek szary od prawej często robi Ci się czerwony? czerwony kolor oznacza moment clippingu.
@TheSznikers: no faktycznie dopiero jak ustawiłem na 100 to jest w miarę szary ale i tak przy szybkich zakrętach daje mi czerwony kolor ( ͡° ʖ̯ ͡°) to jest badziew w takim wypadku bo kręcić się da jedną ręką () dzięki za pomoc