Wpis z mikrobloga

Komuś udało się tutaj zbić raida lvl 3 solo? Jak tak to jaki boss był? Niby trzeba iść w dps i nawet nie unikać (bo się wpieprzy w death loop).
I warto w takim razie maksować (no do 30 lvl) gengara z najlepszym ofensywnym movesetem? Trochę przypał teraz bo zawsze celowałem w defensywne movesety z maksowaniem w poprzednich gymach.
#pokemongo
  • 13
@Feuforce: nie miałem okazji walczyć sam, ale wydaje mi się że byłbym w stanie zbić Flareona (oczywiście tylko jeśli nie zaczęłoby bugować). Zbijałem go z drugą osobą, 4 pokami zadałem 2/3 obrażeń, chociaż nie wybrałem najlepszych jakie mam.
@Feuforce: dokładnie nie pamiętam ale jakoś koło połowy czasu wystarczyło. Biłem gyaradosem (3k cp) i vapkiem (2,5) z pompą, rhydonem (2,8) i golemem (2,3) z mud slap/stone edge.
@vaultboy: dziś w 7 albo 8 osób zbiliśmy chyba najsilniejszego bossa czyli Tyrana, przy czym ja na 35 levelu byłem w tej ekipie casualem xD wrzucając info na fb zwabiłem ekipę kilkunastu gości na 40lvl lub dobijających, podzieliliśmy się na dwie grupy. Choć w sumie Snorlax może być jeszcze trudniejszy jako że jego jedyną słabością jest walka a niełatwo o dobre poki tego typu (#melin). Ciężko mi ocenić co najłatwiejsze
@vaultboy: myślę że Charizard może być łatwy jeśli masz dobre poki z kamiennymi atakami, Rhydon trochę gorszy ale podwójny super effective od wody i roślin ułatwia sprawę. W mniej niż 4-5 osób z dobrą topką bym jednak nie podchodził. Venusaur, Blastoise i Lapras mają niezły def i hp, no i nie mają podwójnych słabości więc sprawa jest gorsza, ale 6 osób powinno dać radę. Oczywiście to tylko przypuszczenia, poza Tyranem i
@vaultboy: jak nie zapomnę to przy kolejnych akcjach będę wołał (Żoliborek). Dzisiaj oprócz ludzi zwołanych na fb był @cwireq :) co jakiś czas spoglądam na 11 gymów które widzę z mieszkania i widziałem już wszystkich bossów 4 poziomu oprócz Charizarda i Snorlaxa, niektórych więcej niż raz
@philger: mnie to na raidy nie wołaj czasem bo nie będę jeździł 160 km, pytam bo nie wiem czy z naszą nowo poznaną ekipą 3+1 dzieciak mamy czekać na 4 lvl czy tylko bać się za "3"
@vaultboy: aa ok, źle zrozumiałem xD imo tych łatwiejszych próbujcie jak macie dobre poki z atakami 2x super effective. A jakie jest dokładnie minimum na silniejszych to pewnie prędko ci odpowiedzi nie udzielę, bo sam nie mam grających znajomych i muszę liczyć że kogoś zwołam w necie albo że sam się nawinie, więc nie mam wpływu na liczbę sojuszników
@vaultboy jeśli chodzi o 4 lvl to w naszej mocej ekipie (39, 38, 37, 36) snorlaxa mieliśmy problem a topki mamy srogie :) Ale z kolegą na 34 czyli w pięciu już było spoko chociaż zostało z 5s. Tyranitara we 4 dajemy radę ale albo smoki 3,2-3,5k dt+or albo wymaxowane vapki . We 3+dziecko na nie szkoda przepustki :(
przy takich 30 lvlach nawet grupy po 8 osób miewały problemy ale w