Wpis z mikrobloga

@PyraPrzeznaczenia: ale zmienilas domyslnie zeby Ci sie aplikacje na karcie instalowaly i po tym ją instalowalaś czy wczesniej i po prostu przeniosłaś ?

btw, prawie 6:30 - na którą masz ten budzik nastawiony? :D
@mauron zmieniłam żeby instalowały się na karcie
Gra ze screena była wcześniej zainstalowana na telefonie i teraz chciałam przenieść ją na kartę i tak to wygląda.
Tak dla sprawdzenia inną grę usunęłam i pobrałam jeszcze raz i zapisała się na telefonie zamiast na karcie, a po przeniesieniu na kartę właściwie nic się nie zmieniło i nadal tak samo siedzi na telefonie. Nawet 1MB się nie przeniósł. ( ͡° ʖ̯ ͡
@PyraPrzeznaczenia: pobierz i zainstaluj jakaś inna całkiem aplikacje, której w smartfonie nie było i sprawdz gdzie sie zainstaluje, ewentualnie jeśli w tel to ja przenies na karte i sprawdz jak to się ma do zajęcia pamięci. Podejrzewam Twoje kobiece szczęscie do trafiania gier, o których Ci pisałem na samym poczatku (te co tylko w pamieci tel sie instaluja)

@mauron a masz może u siebie kartę pamięci i masz jakąś apkę którą dało się zainstalować na karcie? Bo teraz znowu jak kolejne przenoszę to jest tak samo
więc jakbym miała tak testować to lepiej od razu zacząć od apki którą komuś udało się zainstalować na karcie
@mauron zainstalowało się na telefonie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przeniosłam na kartę i apka się skurczyła bo miała 41 MB a teraz pokazuje że na telefonie zajmuje 29 MB a na karcie nic nie zajmuje

Nie rozumiem tego xd ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mauron tak, on sam mi się resetował
Jak zmienialam domyślną pamięć to mi wyskoczylo że jak zmieniam z tej telefonowej na kartę to telefon się wyłączy i włączy

Teraz np zrzuty ekranu zapisują mi się na karcie więc tutaj ta zmiana zadziałała a przy apkach tak średnio :<
No nicz, dzięki za pomoc :D
jeszcze będę próbowała coś tam robić z tym, a jak średnio się będzie dało przenosić apki to trudno,