Wpis z mikrobloga

Przez dwa tygodnie nie zamierzam robić nic produktywnego, zupełnie nic. Dwa tygodnie to jednak sporo czasu - 14 dni, 336 godzin, 20 160 minut - który trzeba czymś wypełnić. Chcę się #!$%@?ć, ale nie chcę się nudzić, dlatego szukam czegoś ciekawego do obejrzenia - #film #seriale - do przeczytania - #ksiazki #blog Nie ma znaczenia gatunek, rodzaj, tematyka.
Biorę po 200 zł z konta każdej drużyny i słucham Państwa!

#nudzesie
  • 14
@chadonistka: Lis to strzał w dziesiątkę. Odstrzelił mi ten film ogon. xDDDD
A tak zupełnie serio, to ciekawa animacja, historia dobrze opowiedziana. Te wyraźnie zaznaczone rozdziały kojarzą się z "Nienawistną ósemką" Tarantino, a cały film przypomina mi koncepcją kreskówkowy(?) motyw - im jest lepiej, tym jest gorzej. Akurat Quentina i kreskówki lubię, więc tutaj nie mam wyjścia. Fajny humor, daje możliwość suszenia zębów, ale nie narzuca się, nie jest wymuszony.
Myślę,
@0ptymista: To powiem Ci coś jeszcze - to nie rysowane. ;) Poszukaj sobie zdjęć z planu jak jesteś ciekawy, robili to wszystko na kukiełkach. :) Ekstra wyszło wizualnie.
Fajne skojarzenie z "Nienawistną ósemką"!
@chadonistka: wiem, wiem. Do tego filmu wyjątkowo to pasuje. Nadaje mu specyficzny charakter i dyskretnie pokazuje, żeby dzieciom go nie pokazywać.
Gdy byłem bachorkiem, to bałem się oglądać animacji robionych w ten sposób. Kukły miały w sobie coś przerażającego. Były też modele z plasteliny. One to już w ogóle przebijały wszystko. 30 minut oglądania, 10 lat terapii.
Teraz trochę się zmieniło i jestem zachwycony stroną wizualną Pana Lisa. Oczy Oposa i
Pobierz
źródło: comment_h7sK2YRfszfIFzoYWTtIUc2ZLp5l87AZ.jpg