Wpis z mikrobloga

Kolejna porcja wieści z kickstartera #pathfinder Kingmaker.

Od mojego poprzedniego posta pojawiły się trzy aktualizacje:
-Chris Avellone wypowiada się na temat fabuły i jej tworzenia
-Filmik omawiający eksplorację mapy w grze
-Podziękowania twórców osiągnięcie podstawowego celu, czyli $500k, + nowy cel dodatkowy, a mianowicie klasa postaci Magus.

Będzie to połączenie maga i wojownika. Ale, ale! Nie będzie to zwykły dwuklasowy mag-wojownik znany z DnD (z którego czerpie Pathfinder). Magus będzie mógł walczyć w zbroi, która nie będzie wpływać na jego zdolność czarowania, preferować ma styl walki jedną bronią, żeby drugą móc rzucać zaklęcia w tym samym czasie.

Do repertuaru jego zaklęć mają należeć zarówno klasyki jak Ognista kula czy Przyspieszenie, ale także zupełnie nowe, unikatowe jak Większy Pęd Ostrza (? [Greater Blade Dash]), które pozwoli mu teleportować się wprost we wskazane miejsce i zadać ciosy wrogom.

Ponadto Magus posiada pulę magicznych punktów, które będzie mógł przeznaczyć na zaklinanie swoich broni (np. nasycenie ich żywiołem ognia), czy na odnowienie swoich wykorzystanych już zaklęć.

W aktualizacji (link powyżej) możecie poczytać bardziej szczegółowy opis tej klasy.

Żeby pojawiła się w grze, kampania na Kickstarterzemusi dobić do $600,000. W tej chwili licznik wskazuje $502,925, pozostało 18 dni do końca. Po drodze jest jeszcze wprowadzenie rozbudowanego systemu odpoczynków za $550,000, o którym pisałem w jednym z poprzednich postów.

#crpg #rpg #gry #pillarsofeternity

Poniżej artwork prezentujący klasę Magusa.
wielooczek - Kolejna porcja wieści z kickstartera #pathfinder Kingmaker.

Od mojego...

źródło: comment_tw2mcbBFQo3lYyCZp295a9pY6frwjaRM.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@wielooczek: teraz najważniejsze to by dobiło do tych 550k, bo gra zyska mnóstwo na wprowadzeniu systemu odpoczynku.

Właśnie z powodu takich wpisów tagi #crpg i #rpg są moimi ulubionymi tutaj
  • Odpowiedz