Wpis z mikrobloga

#idiotabuduje kanału dzień drugi. Melduje: 12 taczek syfu, kilka worków śmieci. Ale zadanie zostało wykonane. Pustaki zostawiłem bo z nich cieknie a i wygodniej mi wchodzić i wychodzić ale tez znikną. Woda nie wybija, jest dobrze. Kanału nie zakrywam niech schnie. Podłoga betonowa a niezłym stanie. Spadek jest w jedną stronę na całej długości. Dren? Specyfiki chemiczne, pompka elektryczna jak żeśmy w poprzednim wpisie rozmawiali? Jakieś sugestie? Co dalej Mireczki? Jak żyć? XD #remontujzwykopem #budujzwykopem #remontujzwykopem #budownictwo
z.....e - #idiotabuduje kanału dzień drugi. Melduje: 12 taczek syfu, kilka worków śmi...

źródło: comment_JFaAtxqnLVIff1jXv4iCZoazWWSwQN5V.jpg

Pobierz
  • 8
@zarejestrowalemsie: Kupowałem w castoramie i tam mieli tylko jeden rodzaj firmy Ultrament (jednoskładnikowy). Nie mam porównania, więc trudno mi powiedzieć, czy inne są lepsze/gorsze. W każdym razie nie kupuj czasem tzw. folii w płynie, bo one nie nadają się na wodę napierająca od strony podłoża.
Folia w płynie nie nadaje się do zabezpieczania przed wodą napierającą od strony muru, na który została nałożona. Jakbyś chciał zrobić basen w kanale, wtedy folia się nada.