Wpis z mikrobloga

@Siman: Wiele wtyczek padło, dużo deweloperów się wycofało, ale wciąż dobrze działa Specto i Elysium (dawne Zen). Exodus da się zainstalować, ale to nie to co kiedyś. Generalnie jest to naturalne, że wtyczki padają po pewnym czasie - wszystkie trzy wyżej wymienione bazowały na szczątkach innej wtyczki -Genesis. Co z tego zamieszania wyjdzie to się dopiero okaże za jakiś czas.
Jeżeli kupujesz tv box z myślą tylko o Kodim i Exodusie
  • Odpowiedz
@Mosley: Nie wiem czemu odradzasz mu kupno TV boxa? Tłumaczenie że wtyczki padają są bez sensu. Specto, Elysium i Exsodus to nie jedyne wtyczki. Są jeszcze dobrze działające krajowe wtyczki. A całkowicie rozwalasz tekstem > a po kwartale może nawet będziesz miał TV boxa z nowszym Androidem.
  • Odpowiedz
@Tommy_H: Większość tv boxów na ali chodzi na 6.0 to trochę słabo biorąc pod uwagę, że zaraz wychodzi Android O. W takim kontekście lepiej mieć chociaż 7.1

Powtórzę: Odradzam tylko w jednym przypadku- gdy zakup planowany był z myślą, że będzie się korzystać głównie z Exodus.
  • Odpowiedz
@Mosley: Mam boxa z 5 andkiem i 1 gigowym rozumkiem. Filmy z Phantoma w prawdziwym HD a nie jak w exodusie HD skompresowanym do pojemności 1 GB śmigają bez zarzutu, nie tną się, nie wieszają. Telewizja IPTV chodzi bez zarzutu z innymi wtyczkami też nie miałem problemu. Box 2/16 lub 2/32 z andkiem 6 z 4 lub 8 cylindrowym silnikiem jest w tym momencie wystarczający i nie potrzeba czekać na 7
  • Odpowiedz