Wpis z mikrobloga

@Syntax: Z jednej strony cieszę się, że Twoja ciężka praca została w należyty sposób uznana. Z drugiej... jak sam przyznałeś, są sposoby, aby pogrzebać 'głębiej' na lepszym sprzęcie itd. Więc człowiek chciałby mieć nadzieję, że prokuratorzy mają dostęp do takich bardziej zaawansowanych analiz. Wspomniane przez Ciebie pismo może wskazywać, że jednak nie mają...
@Syntax: myślę, że to dobrze, nie Ty dostałeś wezwanie, tylko materiały są wykorzystane....ale skąd się dowiedzieli, ktoś z wykopu doniósł, że tu drążymy....są tu różne widać "macki", tak jak pisałam, co powiesz, pójdzie dalej....zobacz, nie mają swoich ekspertów, tylko pożyczają od Ciebie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@dioxyna @1korner: Wiesz, robię tylko to na czym jako tako się znam. Od teorii spiskowych się zawsze odcinałem. Starałem się tylko bronić tego, co sam wywnioskowałem po bardzo żmudnej pracy. Takie pismo być może niewiele znaczy. Ot, standardowa procedura. Byli tacy, którzy z miejsca umieszczali mnie w jednym szeregu: "Zgwałcili mnie w otwora". Strasznie mnie to #!$%@?ło, więc się postanowiłem wycofać w pewnym momencie z udzielania się tutaj. Moim celem było
@Syntax: Za wrażliwy jesteś na nas : ) Chwaliłem Cię, że jesteś jedną z niewielu tu osób, które miast jedynie wymyślać, zrobili ruch pro. Zatem i lajtowa strona (dioxynka i ja), i hardkorowa (knot, giguś i ostrze) docenili Twą pracę. Ja tam nawet twierdzę, że ten Twój materiał jest na tyle profesjonalny, że dalej ze słyszalnością pójść się nie da. Pozostaje jedynie kwestia opisu przez fachowca - w tym może być
@Syntax: Ja Cię rozumiem pod tym względem, ze musiałeś to przekazać prokuraturze. Gdyby Cię to tak dusilo i byś tego nie zrobil a byłoby po ptokach byłby duży zal do siebie.
@dioxyna: Nie... było przekonanie. Chciałem się z tym podzielić z całym światem. Tak naturalnie. Dusiło mnie to długo. Zrozumiałem tylko w pewnym momencie, że nie ma sensu by mnie to dusiło. Zrozumiałem że będą ludzie którzy mnie poprą i tacy którzy mnie skrytykują. Tak naprawdę ci drudzy sprawili że spróbowałem ulepszyć, przekonać samego siebie, podjąć dodatkowe działania. Jestem wdzięczny że napotkałem krytykę. Tworzyłem kolejne wersje, potem "filmik" na YT z ukazaniem