Wpis z mikrobloga

10 skrzypcowych miesięcy za mną, łiiii! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Było parę sukcesów - pierwszy występ po 3 miesiącach, udało mi się pogodzić granie z tańcem (da się!), udało się również ruszyć kanał na Youtube. Była wtopa z przerwą zdrowotno-mindsetową ale i z niej udało się wygrzebać - czułem że już nie powrócę. Koniec końców rozpoczęcie grania uważam za swoją drugą najbardziej udaną życiową decyzje (po tańcu #tuxtanczy). Występ całkiem zacny, lekki stres, ale koniec końców wyszło lepiej niż sam odczułem bezpośrednio po zagraniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. Pokazujcie różowym, czyjekolwiek by nie były, że filmy nagrywa się w poziomie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Wołam @Kobieta-z-Kaloryfera @PsichiX

#skrzypce #naukagrynaskrzypcach #produkcjamuzyki #tuxgranaskrzypcach
t.....4 - 10 skrzypcowych miesięcy za mną, łiiii! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Było parę sukcesów - pi...
  • 13
  • Odpowiedz
@windwalker03: Jeszcze żeby nie ta przerwa to prawdopodobnie doprowadziłbym do numeru solo, ale jak na niecałe trzy tygodnie pracy gdzie musiałem przywracać swoje granie z powrotem wyszło nieźle ( )
  • Odpowiedz
@katera: dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zasadzie i przy luźnej nauce jak i przy występach mamy luźny wybór opracowywanych utworów. A napędza jeszcze bardziej fakt, że we wrześniu zeszłego roku moja gra była taka jak na tym filmiku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
t.....4 - @katera: dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zasadzie i przy luźnej nauce jak i przy wystę...
  • Odpowiedz
@Close9: Działaj działaj, do samodzielnej nauki co prawda ci nic nie poradzę (od zera jest ze mną nauczyciel), ale obadaj kanał Alison Sparrow (violin and piano tutor) z YouTube. Sporo się posiłkowałem jej filmikami.
  • Odpowiedz