Wpis z mikrobloga

CZEŚĆ I CZOŁEM MIRKI I MIRECZKI

Kilka tygodni temu otworzyliśmy nowy sklep z figurkami kolekcjonerskimi firmy Funko. Dopiero zaczynamy przygodę ale już teraz przeżyliśmy swoje pierwsze zamówienia i sklep zdaje się działać. Pomyśleliśmy więc, że czas gdzieś się pokazać na salonach. Może zrobimy jakieś rozdajo dla użytkowników wykopu? Dajcie znać co podoba się Wam z oferty i albo wybierzemy coś co wskażecie albo pomyślimy o dowolnej nagrodzie.

Unikalne Figurki Kolekcjonerskie - Pop! Vinyl

#dziendobry #pytanie #gry #filmy #bajki #seriale #zainteresowania
popvinylpl - CZEŚĆ I CZOŁEM MIRKI I MIRECZKI

Kilka tygodni temu otworzyliśmy nowy ...

źródło: comment_Xq2WIOiyvuRJrE2YlFK4uetK19dTCeRj.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@popvinylpl: jak wyszukiwać po kategoriach, np gry? :O Nie mogę za nic w świecie znaleźć tej opcji, a przeglądanie głównej z większością produktów jako "Zgłoś zainteresowanie" to tortura dla mojego biednego serduszka ~.~

Gratulacje, po wypłacie może coś zamówię nawet, jeżeli będzie już dostępne. :)

EDIT: Znalazłem... wystarczyło w wyszukiwarce wpisać "gry" ><
  • Odpowiedz
@brzydki_ork: na pasku na górze jest wyszukiwarka, śmiało wpisz nazwę gry i pojawią się produkty o ile są w systemie. Bądź będąc już w na stronie jakiegoś produktu pod opisem są specjalne tagi. Dodam iż niebawem planujemy zarzucić setki kolejnych produktów. W tym momencie trzymały nas trochę opisy bo każdy ma autorski tekst. Szykujemy na to witaminkę. Jeśli chodzi o "Zgłoś zainteresowanie" to przepełnia stronę główną i jest to nasz priorytet
  • Odpowiedz
@toute-verte: tak zostały już zamówione. Czekamy bo proces zamawiania jest nieco skomplikowany i zamawia się bardzo dużo wszystkiego i czeka na swoją kolej. @wojtaasp nie ma chyba breloka z McCree ale potwierdzę to jeszcze. Z tego co wiem to zapowiedziano właśnie niebawem premierę breloków z Smugą i Żniwiarzem.
  • Odpowiedz