Wpis z mikrobloga

Różnice są dość małe więc wybierz tak naprawdę ten, którym najlepiej Ci się gra. Są dostępne w sieci jakieś porównania, ale uważam że na początkowym etapie jest to kompletnie niezauważalne. Mam już ponad 60 lvl i osobiście gram RoadHog-iem, ale znajdą się wyjadacze którzy będą Ci wciskać Dominusa, Batmobil (ewentualnie Mantis), czy Ocatne.
@Papaya: Odpowiedź jest prosta: to zależy. Każdemu tak naprawdę pasuje coś innego. Lubisz brać piłkę na dach i robić flicki ? Bierz płaski samochód. Chcesz wygrywać 90% challenge'y? Bierz Merca. Lubisz wszystko po trochu ale nie możesz się zdecydować? Bierz Octane. Najbardziej uśredniony samochód - dlatego tylu ludzi nim gra - Ja nim nie gram, nie podszedł mi. I nie graj rankedów Backfire'm.
@Papaya: Jak wyżej, to co Ci podpasuje.
Wszystkie samochody mają podobną prędkość kontową jeśli chodzi o obroty -> dłuższym samochodom szybciej ruszają się najdalej wysunięte elementy. Dlatego długie są dobre do flicków (piłka na dach i podwójny skok żeby wyrzucić piłkę nad przeciwnikiem przed Tobą) i trochę inaczej się nimi lata (moim zdaniem). Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia.
Moje ulubione:
Dominus, Ice Charger(podobno ma niedokładny hitbox), Batmobil, DeLoran, Takumi, Octane. Kolejność przypadkowa,