Wpis z mikrobloga

@Wandsbeker: o.o odnosilem sie do Twojego pierwszego postu ale wyszlo to jakbym odpisywal w polowie konwersacji;p Chodzilo mi o to, ze mozna zrobic tyle rzeczy w zyciu a Ty sie przejmujesz tym, ze nie przemiesciles swojego miesnego worka w inne miejsce na naszej planetce;p
@Grubyp_qKociamber: jutro nie - nie mam paszportu :P Muszę się wreszcie zebrać i wyruszyć.

Ale fakt, temat jest do ruszenia. Chciałem się w tym roku wybrać nowym autem na Weinstraße w południowych Niemcach, plan był kupić Merola SLK ale się w niego nie zmieściłem xD
Takie pyszne zycie a Ty naduzywasz obrazu swietego pepe nadaremno zalac sie :P

Ehh cos o tym wiem (193cm / 120kg here xd) a co do auta to widze, ze tylko naped na tyl wchodzi w gre i to sie ceni (ale prosze, wszystko z rozwaga;p)
@Grubyp_qKociamber: ja ma trochę mniej wzrostu, bo tylko 188, ale niestety, do SLK sie mieszcze i nic nie to nie poradze.

a co do auta to widze, ze tylko naped na tyl wchodzi w gre i to sie ceni (ale prosze, wszystko z rozwaga;p)


@Grubyp_qKociamber: napęd na tył to oczywiście plus, ale SLK chodził mi po głowie z innego tytułu - roadster, w miarę tani, z silnikiem 2.3 Kompressor nawet