Wpis z mikrobloga

@Ripper: sytuacja gospodarcza jest dobra. Nie można temu zaprzeczyć. Oczywiście nie jest to żadna zasługa pis. PiS raczej dokręca śrube firmom, VATu tymczasowo podniesionego nie obniżyli, wprowadzają coraz ostrzejsze kontrole, skarbówka dzisiaj praktycznie w każdej chwili może najść firme z psami i zamknąć właściciela bez powodu.

Mimo to firmy jakoś się rozwijają. Tak samo jak za poprzednich rządów, które też gówno robiły dla gospodarki ale ludzie jakoś pracowali, rozkręcali biznesy i
@Ripper: po raz kolejny żaden rząd tego nigdy nie robił w całej chyba swojej historii na całym świecie a ty oczekujesz tego od PiS-u to tak jak nie wiem aż ciężko mi to do czegoś porównać.
@PafnucyMaj: Oczywiście że nie dzięki niemu ja bym powiedział że wszystko co tu się rozwinęło było wbrew jakiemukolwiek rządowi a nie dzięki niemu, o tym świadczy chociażby prawna sraczka co roku wyrzucana przez sejm
@Aeny: no dokładnie też tak uważam. Ale jednak niektóre rządy stworzyły podstawy kapitalizmu w Polsce, np. Balcerowicz. Jak jestem lewicowiec to jednak trzeba przynać, że bez Balcerowicza byłoby blado.