Wpis z mikrobloga

Mireczki trzymajta kciuki jeszcze 4 miesiace....4 ładowanie odbyte Start 117,5kg planowana redukcja do 82-86kg 185cm bf ~8-12% 30 listopad. Trzymana micha 95% 2600kcal 280B/130W/90-110T FFMI 23.31. Zmiana diety od 01.07 na 2400-2500kcal redukcja tluszczu około 50% podbicie węgli o 50% ()

#mikrokoksy #postanowienia2017 #roadtoripped #ogien
wojciech-ogien - Mireczki trzymajta kciuki jeszcze 4 miesiace....4 ładowanie odbyte S...

źródło: comment_ntiw3UyUGjaU5aALFG6F6ZXbcwiLn4wv.jpg

Pobierz
  • 24
@NoMojo: Dzięki jeszcze troche :D pewnie zabawa zacznie sie bf under 15%
@niewiem1979: Nie do konca rozumiem ...
@Bialy_Mis: Skoki planowane, @barani_leb: np wielkanoc :) albo po prostu czuje ze juz na nic nie mam siły wówczas uzupelniam 1-2 dni i wiem ze ta waga to głownie woda+glikogen wraca do pozycji sprzed po 3-4 dniach z tym że hormony sie stabilizuja pieknie, leptynka :) I masz energie i
wojciech-ogien - @NoMojo: Dzięki jeszcze troche :D pewnie zabawa zacznie sie bf under...

źródło: comment_JxmToIE4YCEAVq0qb9gzvqVMDZmDRq2M.jpg

Pobierz
@wojciech-ogien: ile masz wzrostu kolego? Trzymam kciuki bo sam zacząłem moją prywatną betoniarę zwalać i w sumie z podobnego pułapu zaczynam - przy 193 cm ze 112 kg w 6 tyg zjechałem na 106 a dopiero teraz zaczynam cisnąć na siłkę. Także powodzenia!
@wojciech-ogien: ja w dwa miesiące schudłem 11 kg. W tym miesiącu też idzie w dół ale będę się ważył dopiero 1szego. czuję że następne 5 kg pójdzie w #!$%@?... ważę się tylko co miesiąc 1 szego żeby nie wariować .
@Rymbaba: Opisalem w 1 zdaniu 185cm :) jak u ciebie byla betorniaka to u mnie był to przeładowany bojler w bloku socjalnym 5kg wiecej i 8cm mniej wzrostu. Powodzenia :) Pamietaj ze na poczatku wszystko ladnie idzie zdrowe podejscie to 0.5% do 0.75% ubytku tygodniowo choc pierwsze tygodnie to fakt 1-2kg leci odrazu.
@niewiem1979: Waze sie codziennie rano przed wyjsciem do pracy, roznice 1-2kg nie maja znaczenia interesuje mnie wylacznie
@wojciech-ogien: w gąszczu liczb gdzieś mi to umknęło :P chciałem wiedzieć czy po prostu za dużo nie uciąłem bo mam w tej chwili 2 800kcal 210B/310W/80T ale widzę, że podobnie się to rozkłada przy naszych gabarytach i chyba powinno byc ok :)
@niewiem1979: U mnie w miesiacu dokladnie 90 km, bieżnia 26min 120-130hr 5.1kph 12.5% nachylenia co daje ~250kcal ubytku (~2.3km/dziennie) dodatkowo co 2 dni 25km rower gorski lub jak jest pada to 45min bieżnia+orbitrek. Stosunek 2 dni SIlowani + Cardio wydaje mi sie odpowiedni.
@wojciech-ogien: własnie się zastanawiałem czy trochę nie podmienić bo ciężko mi opierodlić zdrowych węgli ponad 300 g jak na razie. Pewnie kiedy więcej na siłowni pogibię to nie będzie to problemem ale teraz jest słabo - dlatego jakiś owoc dorzucam do tych ryżów i kasz