Wpis z mikrobloga

Podjeżdżam sobie dzisiaj do Netto przy Łukasińskiego, patrzę stoi znak "parking płatny", o co chodzi, patrzę stoi automat biletowy, okazuje się, że nawet robiąc zakupy trzeba wziąć bilet parkingowy i umieścić za szybą. Pierwsze 45 minut za darmo. Jestem bardzo rzadkim klientem tej sieci więc widzę, że dużo mnie ominęło.
#szczecin #parkowanie
  • 13
@dzieju41: to rzeczywiście dziwne. Przy Netto i Rossmanie na Zawadzkiego też zrobili płatny, też pierwsze 45min za darmo. Tu się ucieszyłem, bo zawsze cały parking zawalony (przez okolicznych mieszkańców zapewne) i nawet wcześniej nie chciałem tam jeździć na zakupy właśnie z tego powodu. Ale na Łukasińskiego...?
@dzieju41: przy innym netto które znam tego nie ma. Może jest jeden właściciel tych dwóch sklepów i uznał, że jak już robi płatny parking, to bardziej mu się opłaca hurtem kupić i postawić 2 parkomaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzieju41: Tam o te działki chodzi, podobmo jak na Zawadzkiego o auta mieszkańców. Zabawne są jeszcze ceny mandatów, bo bodajże 95 zł. Gdzieś czytałem, że to nie do końca legalne, ale pewności nie mam. Co mnie dziwi to to, że na Łukasińskiego gdzie miejsce jest zawsze parking jest płatny, a na Wojska Polskiego, gdzie auta parkują z bloku, w którym to Netto jest tego parkomatu nie ma.

Ja to i tak
@dzieju41: To samo ryneczek Pogodno. Ta sama firma, ziomek obserwuje tylko kto nie wziął biletu i od razu leci robić fotkę i wystawia rachunek. Kilku znajomych już się nacięło.
O ile z netto było głośno i ludzie byli informowani, tak na Pogodnie ludzie się zdziwili.
@dzieju41: na Warszewie od dawna wprowadzony ten system i bardzo dobrze - teraz jest przynajmniej mozliwosc zaparkowania. Czekam na ten sam ruch ze strony Tesco (gdzie przeniesli sie wszyscy, ktorzy parkowali w Netto).
@dzieju41: glosno o tym bylo z rok temu. To calkowicie zrozumiale: przy Lukasinskiego zreszta jest inwestyvja Vast Bouw teraz i za rok-dwa bedzie wiecej samochodow. Taki sam system jest przy netto na kadlubka na niebuszewie. Warto ten darmowy bilet wziac bo nawet w radiu szczecin byla afera jak przywalili komus mandat na samym poczatku tego systemu.