Wpis z mikrobloga

#ebates próbuje mnie oszukać.

Mam na koncie około 11$ (10$ powitalny bonus i 1$ za zakupy w #gearbest). Zablokowali mi konto z powodu rzekomego multikonta. Nie docierają do nich żadne argumenty, że to mój początek z tą stroną i że założyłem z reflinka tylko jedno konto i nikomu go nie udostępniam oraz posiadam zabezpieczenia w postaci antyvirusa i firewalla. Miał ktoś podobną sytuację? #cashback
Pobierz maximuss - #ebates próbuje mnie oszukać.

Mam na koncie około 11$ (10$ powitalny bo...
źródło: comment_ibAZLl1FlcMCUqoF9hSjOdpa3knmNW9Y.jpg
  • 13
@maximuss ciesz się że zablokowali jak uzbierales 1$ bo są tacy co chcieli wypłacać sporo więcej i konto znikło :) tyle razy pisałem że to problematyczny serwis ale muchy dalej tam lecą lizac gówno :)
@JcL: nie oszukiwałem, wszystko zrobione legitnie. Co do IP to mogło być ich kilka, bo łączę się z siecią z różnych urządzeń. Wnioskują na podstawie "wykrycia przez ich system multikont pochodzących od tej samej osoby".

Zakładałem z refa podanego na jakimś FAQ, które ktoś tu wrzucał.
Na Ebates dziwi mnie coś innego. Po dodaniu e-mail konta PayPal strona Ebates przekierowuje do PayPal. Trzeba zalogować się do konta. Wygląda to jakby porównywali dane wpisane w Ebates z tymi na koncie PayPal. Na innych cashbackach takiej weryfikacji nie widziałem. Lubię BeFrugal, bo Banggood zatwierdzają do wypłaty po 3 tygodniach od zakupu.
mi tak samo zablokowali. Dlaczego jeszcze nie wiem...nic złego nie robiłem, ba dostałem jakiś zwrot od nich i na 3 miesiące nawet się nie logowałem.