Wpis z mikrobloga

@qbuteq: wszystko #!$%@? w #!$%@?, po co się szczypać
A tak serio to najnowsze rakgeneratory kolejnych kart, glyph, arcanologist, stonehill defender i reszta tego typu śmieci. Rzygać sie chce do tego
@qbuteq: iceblock jakby wyrotował to w sumie spoko bo mam złoty, ale w kontekscie rozgrywki jest mi obojetnie, nie gram magiem a przeciw niemu jakoś nie boli mnie ten iceblock. Za to nie cierpie aukcjonera. Jak widze łotra który w jedną ture dobiera cały deck to mnie to boli, boli mnie to!
@tallman: Przynajmniej kazda klasa ma swoja "osobowosc". A te karty ktore wlasnie wymieniles daja klasom najwiecej charakteru i klasy te sa z tego kojarzone. Mozna pomyslec nad przeniesieniem "Brawl" dla Warriora do HoF, bo nie jest to karta jednoznaczna z jego klasa, ale Fiery-Winaxe juz jest. Mimo ze jest OP, to zostawilbym go warriorowi.
@Dawidinho8: moim zdaniem gra przez to jest nudniejsza, bo jeśli po wyjściu nowego dodatku okazuje się że wiekszość decków to po prostu nowsze wersje już istniejących archetypów tylko z kilkoma zmianami to odechciewa się grać takimi deckami po krótkim czasie. zrezygnowanie z zestawu klasycznego w standarcie dodawało by dużo świeżości z każdym dodatkiem ale pewnie byłoby trudne do zbalansowania biorąc pod uwagę to jak niechetnie Blizzard nerfi karty
@tallman:

jeśli po wyjściu nowego dodatku okazuje się że wiekszość decków to po prostu nowsze wersje już istniejących archetypów tylko z kilkoma zmianami to odechciewa się grać takimi deckami po krótkim czasie


Obecnie najczesciej grane deck (tier 1 i tier 2):
Quest Rogue - brak backstaba, kompletnie nowy deck
Medivh Mage, Secret Mage - nowe decki (Secret istnial, ale nie byl grany bo byl za slaby) mimo ze korzystaja z Frostbolta
@Dawidinho8: Nie wiem skąd wziałęs listę najmocniejszych decków(tempostorm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Ja posłuże się listą tworzoną na podstawie liczb a nie opinii "ekspertów". Czyli najsilniejsze decki z ostatniego raportu http://www.vicioussyndicate.com/vs-data-reaper-report-52/

Secret Mage-17-18 kart z podstawowego zestawu zależnie od wersji. Deck który stał się silny nie dlatego że ma nowe mocne karty, tylko dlatego że pozostałe decki nie kontrują go tak bardzo jak kiedyś.
Pirate Warrior- 24
@tallman:

Nie wiem skąd wziałęs listę najmocniejszych decków(tempostorm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Ja posłuże się listą tworzoną na podstawie liczb a nie opinii "ekspertów". Czyli najsilniejsze decki z ostatniego raportu http://www.vicioussyndicate.com/vs-data-reaper-report-52/


No to przeciez Twoja lista pokrywa sie praktycznie z moja xD Nie wiem co sie #!$%@?.
Poza tym - Vicious Syndicate - "Number of games: Overall - 80,000". No to #!$%@? duza probka, rzeczywiscie... Raport jest