Wpis z mikrobloga

@Sierkovitz: Mam wrażenie, że jest kilku użytkowników, którzy zapisali się na listę tylko po to, żeby zakopywać bez czytania i minusować wszystkie komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio, na początku myślałam, że mi się tylko wydaje, ale ten sam schemat powtarza się w wielu znaleziskach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz
@Sierkovitz: Tak szczerze po co ty to robisz na wykopie? Informowanie spoleczenstwa wykopu o globalnym ociepleniu to strata czasu. Tutaj ludzie w smog nie wierza nawet jak go widza. Zawsze jakies glupie argumenty podaja. Nie lepiej zaangazowac swoj czas dla informowanie ogolu spoleczenstwa, zbieranie kasy na kampanie, lobbying u politykow. To ze tu siedzi 10% wartosciowych ludzi ktorzy mentalnie dotrali do XXI wieku a 90% debili, smieci, gimbusow i cwaniakow
  • Odpowiedz
@omnibus_semper: E tam - siedzę tu raz na jakiś czas jak mi się nudzi... Ale masz rację - wykop powoli schodzi do takiego poziomu, że nie wiem czy warto. Z drugiej strony - działalność informacyjną lepiej robić tam, gdzie mało wiedzy niż popisywać się przed osobami, które myślą tak samo...
  • Odpowiedz