Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@enjoi: Daleko mi do motórów, a @blubi_su to lewag ( )
Ale szanuję Was mireczki(wszystkich) za to że robicie co kochacie, i naprawdę spoko musi być na takich zjazdach. Tyle pozytywnych twarzy. Zasłużony plus.

A i jeszcze jedno pytanie... @Oskarek89 byłeś może na zlocie? Bo ostatnio zapalony z Ciebie motocyklista ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blubi_su: Wiem, wiem, ale jestem kucem i musiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam nadzieję że te nasze wojny prawicowo lewicowe bierzesz z podobnym uśmiechem pod nosem.
Bardzo fajna inicjatywa
@enjoi: Kiedy ten zlot mieliście? Bo mi wczoraj kumple właśnie mówili, że jechał w Boże Ciało długaśny sznur motocyklistów przez moją wioskę, a widzę że właśnie w okolicach Kielc się bujaliście. Może to Wy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WuDwaKa: bo to zlot motomirko, a nie wykopgłównaściek :) Nie potrzebuję durnych komentarzy ludzi z głównej, zainteresowani zostali zawołani tagami.
@podwawelska: imprezy się udają, ludzie są otwarci i dobrze się z nimi bawi, więc rób prawko, kupuj sprzęt i widzimy się!
@QBA__: Oskarek to zapalony wędkarz od kiedy #!$%@?ł szczupaka na placu xD
@Oskarek89: a to Ty pływałeś w tych szuwarach ( ͡° ͜ʖ ͡°
@WuDwaKa: no właśnie o to chodzi. Wyliczanie jakie kto ma akcje, gdzie, ile plusów, patrzenie z góry. Przejrzyj tę aktywność w jakich ramach wypowiadam się na głównej i sam oceń skąd się wzięło. Konto mam bardzo długo, kiedyś nie korzystałem z mirko, na przykład.
A o głównej mam takie mniemanie, bo widzę jakie komentarze pojawiają się pod popularnymi znaleziskami z udziałem motocykli. Czasem ten ściek wchodzi też na mirko i mi
Pewnie nikt już nie przeczyta i nie będę wszystkich wołał, ale ogromnie mi miło, że tak Wam się podoba filmik. Znowu poczułem się jak na zlocie, gdzie jest taka atmosfera, że nie chce się wracać do rzeczywistości. Oby te parę wspomnień ze zlotu pomagało wyczekać następnego.
LwG, lubię #!$%@?ć itd. Iks de.