Wpis z mikrobloga

Tym razem coś co przyda się w każdym komputerze. Robimy #rozdajo z oryginalnym dyskiem SSD od Samsunga, czyli Samsung 850 EVO o pojemności 250GB !!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Więcej informacji o tym produkcie znajdziecie tutaj: Samsung 850 EVO 250GB Solid State Drive
Niestety mamy jeszcze tylko 8 sztuk w super cenie $109.99
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ci którzy jeszcze nie mają - po włożeniu takiego dysku wasz komputer dostanie niezłego kopa i różnica w szybkości jego działania będzie bardzo zauważalna.

Ci którzy już mają - nie chcielibyście mieć drugiego takiego na dane? Może przy wygranej zamienimy ten dysk na jakieś inne akcesorium lub cześć komputerową w podobnej cenie? Zobaczymy co powie zwycięzca!

Inne pokrewne produkty, które oferujemy na swojej stronie, a na które obecnie trwa promocja opisaliśmy w tym wpisie

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zasady:
1. Plusuj ten wpis
2. Obserwuj profil @GearBest_Polska na wykopie
3. A w komentarzu śmieszkujemy poza kontrolo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyniki:
W środę (21.06) ok godziny 10:00.


#gearbest #komputery #dyski #ssd #pcmasterrace #gry #rozdajo
GearBestPolska - Tym razem coś co przyda się w każdym komputerze. Robimy #rozdajo z o...

źródło: comment_gkYdHFyfI0HvadqPlj2shqRPak83QpOx.jpg

Pobierz
  • 1329
@GearBest_Polska: mam jeszcze starego takiego samsunga ssd, nie wiem jak teraz ale wtedy sie wyroznialy jakoscia na tle innych producentow. przydatna sprawa ja uzywam tylko na system ale majac wiecej miejsca tak jak na tym mozna napewno super uzywac do gier (blyskawicznie sie laduja, co ma duze znaczenie zwlaszcza teraz kiedy tekstury zajmuja ogromne rozmiary).
@GearBest_Polska
- Jestem lesbijką - mówi córka do ojca. 
- W porządku. 
- Tato, ja też jestem lesbijką... - mówi druga córka. 
- Boże, czy w tej rodzinie naprawdę nikt nie lubi penisów?! - pyta ojciec. 
- Ja lubię... - wtrąca się syn.