Wpis z mikrobloga

Kolejne dwie aktualizacje z #pathfinder Kingmaker.

Pierwsza przedstawia kolejną postać, którą będziemy mogli zwerbować do drużyny. Poznajcie łowcę Ekundayo.

Druga skupia się na postaciach i ich animacjach, o których opowiada jeden z twórców. Nie ma żartów, bowiem odziany jest on w koszulę +2 do zajebistości i +4 do charyzmy. Film zamieszczam pod postem.

Poza tym, na Reddicie miało miejsce AMA z twórcami i Chrisem Avellone. Użytkownik Stratagemini z forum paizo.com zebrał wszystkie informacje udzielone przez twórców i zamieścił w swoim poście. Jest tego tak dużo, że nie chce mi się tłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°), polecam zapoznać się z oryginałem.

W tej chwili twórcy zebrali $466,575 w kampanii na Kickstarterze z planowanych $500,000. Do końca pozostało 23 dni.

Ponadto, do odblokowania jest próg dodatkowy wynoszący $550,000, po uzyskaniu którego w grze zostanie zaimplementowany rozbudowany system obozowania, o którym wspomniałem w poprzednim poście o grze.

Jak ujawniono w AMA, planowanych jest jeszcze wiele celów dodatkowych, m.in. kolejne języki na jakie gra zostałaby przetłumaczona, archetypy postaci, jeden mega-dungeon, możliwość tworzenia drużyny jak w #pillarsofeternity i wiele więcej (polecam sprawdzić informacje z AMA powyżej, aby dowiedzieć się o innych).

#crpg #rpg #gry
wielooczek - Kolejne dwie aktualizacje z #pathfinder Kingmaker.

Pierwsza przedstaw...