Wpis z mikrobloga

Chyba się zakochałem dziś, proszę was Mireczki(a szczególnie @Jokker) o poradę.
W osiedlowym sklepie na kasie ostatnio zaczęła pracować nowa dziewczyna(ciężko stwierdzić wiek, między 24-30 lat). Jest po prostu perfekcyjna z wyglądu, ma ładną twarz, idealne zęby, intrygujące oczy. Ponadto jest zayebista z figury i w ogóle mega zadbana(paznokcie, włosy, idealny makijaż). Po prostu się zakochałem. I teraz proszę was byście mi napisali prostą instrkcję w punktach jak z nią zrobić seks.
Wołam też @Berserkeley bo on jest chętny też na tę laleczkę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).

PS. Budżet nie gra roli, mogę jej zaproponować nawet 400 ziko za godzinkę segzu.

#modameska
#warszawa
#garsoniera
#roksa
#odloty
#podrywajzwykopem
#tinder
  • 17
@wolter_wait: ale mam się ubrać lepiej trochę jak będe szedł do sklepu?(nie mówie o garniturze, aż tak #!$%@? nie jestem XD), To osiedlowy sklep to często wychodzę tam na mega wyyebce w t-shircie, który używam na siłowni albo w adikach wiejskich.
@wolter_wait: No spoko tylko co jestem w kolejce ludzi przychodzi moja kolej i co mam zapytać tak z "dupy" czy by nie poszła na kawę ;d? Albo jak bedzie wydawać resztę to powiedzieć zamiast dziękuje do widzenia to jeszcze jedna sprawa...? Ani ja ani @Tiestowiron nie jesteśmy alphami żeby na taki czyn się odważyć przy obcych ludziach. Może znasz jakaś inną bardziej dyskretna metodę?
@Tiestowiron: @Berserkeley: u mnie to wyglądało tak, że klienci, którym wpadłam w oko zazwyczaj trafiali na mojego tatę i o mnie pytali (mamy rodzinny biznes, w którym czasem pomagam), mój tata ich spławiał i się więcej nie pojawiali ( ͡° ʖ̯ ͡°) także z mojej perspektywy polecam wprost się zapytać czy by chciała się umówić na kawę.
Tylko jak będziesz podbijał, to nie jako któryś w kolejce, bo bajerowaniem będziesz #!$%@?ł klientów plus dziewczyna może dostać #!$%@? od kierownika za obijanie się.

Bądź pewny siebie, nie pajacuj, jeśli się uśmiechnie to odwzajemnij, nie łaź zasępiony. Ładnie się przywitaj, szukaj punktu zaczepienia - pamiętaj #!$%@?, NIGDY prze NIGDY nie #!$%@? z komplementem urody, bo kobieta szybko wyczuje intencje. To ma być coś innego, komplement odnośnie nie wiem.. #!$%@?, jej ładnego
Chyba się zakochałem dziś, proszę was Mireczki(a szczególnie @Jokker) o poradę.

W osiedlowym sklepie na kasie ostatnio zaczęła pracować nowa dziewczyna(ciężko stwierdzić wiek, między 24-30 lat).


@Tiestowiron: Witam, wywołałeś mnie, więc jestem. Powiem Ci że takie kasjerki ze sklepów to mój ulubiony temat (kilka takich obcych poderwałem na kawę, z dwoma byłem w dłuższych związkach).
Po pierwsze - to co już tutaj napisali - nigdy się nie rozgaduj jak za