Wpis z mikrobloga

Uwielbiam sprzątać i segregować. A jak mam dużo pojemniczków i schowków, to już w ogóle super. Wszystko potem leży takie idealnie poukładane. Kocham śliczne pojemniczki. Jakbym tak miała osobną garderobę, w której każde ubranie miałoby swój wieszaczek albo półeczkę, to umarłabym ze szczęścia.
#logikarozowychpaskow
S.....y - Uwielbiam sprzątać i segregować. A jak mam dużo pojemniczków i schowków, to...

źródło: comment_2PDu1FTdXdISuPp6n3MnwgQtGxGxNXv0.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shanny: Pytanie do #rozowepaski. PO C--J CHOWACIE WSZYSTKO PO SZUFLADACH??? Jak tylko zobaczycie, że coś lezy na wierzchu i nie jest kwiatkiem, ramką czy inna ozdobną serwetką to aż sie trzęsiecie, by znaleźć na to miejsce. Codziennie eksploracja domu w poszukiwaniu jakiegoś narzędzia, papieru do drukarki, długopisów, liquidu do e-fajka. Jeszcze, jakbym rozrzucał to po calym domu. Ale nieee. Leży to sobie na biurku, MOIM biurku (które
  • Odpowiedz
@Ustrojstwo: To nie o mnie. Ja tylko swoje ruszam i wspólne (przybory kuchenne i inne takie). Ale moja mama tak ma, że jak tylko coś leży, to zaraz musi znaleźć temu miejsce. BO MIEJSCE SZCZOTKI JEST W ZIELONYM KUFERKU W ŁAZIENCE!
  • Odpowiedz
@Shanny: ja kocham pudelka, pojemniczki i puszki. Glupieje, jak widzę i moglabym kupic całe tony. Czasem zwycięża rozsadek, a czasem przytomnie nad tym szaleństwem czuwa mąz i słusznie zauważa, ze nie trzeba nam kolejnego bo i tak nic tam nie wlozymy :(

Ale serce me i tak zawsze się do każdego ustrojstwa tego typu rwie nieustannie...
  • Odpowiedz