Wpis z mikrobloga

Kaliber 44 - Psychodela
"Moje myśli, słowa są szalone
Me marzenia w kaftanie uwięzione
O k---a mać, czy będą silne by sie niego wyrwać? O tak!
Psychodelik, psychodeliczny styl
On zaczyna być mną, ja zaczynam być nim! "

Niesamowitości. Od lat. Doskonałe.
#muzyka #hiphop #kaliber44 #nostalgia
Sandman - Kaliber 44 - Psychodela
"Moje myśli, słowa są szalone 
Me marzenia w kaft...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słuchało się, ciężko mi było znaleźć coś innego po dłuższym katowaniu kalibra, łap, może mamy podobny gust


@Timerak: Mi to średnio podchodzi - szczerze mówiąc. W ogóle, hiphop to nie jest moja działka, ale wiadomo - są wyjątki :)
Odnośnie podobnego klimatu zaraz coś wrzucę i Cie zawołam - ale w osobnym wpisie, bo to może być ciekawostką dla niektórych.
  • Odpowiedz
@Sandman: Po k44 niczego nie mogłem słuchać, słuchałem coraz starszych mniej znanych piosenek pfk, k44 i tym podobnych, potem zobaczyłem LSO i się wkręciłem na nowo, ważne w tym zespole jest to, że stwarzają pozór dresiarstwa ale wystarczy poznać większy kawałek twórczości z lat 2002-2017 i zobaczyć do czego jest zdolny Goguś ;) #tdw #lso
  • Odpowiedz
ale wystarczy poznać większy kawałek twórczości z lat 2002-2017 i zobaczyć do czego jest zdolny Goguś ;


@Timerak: Może kiedyś :P Póki co, brakuje mi woli żeby mierzyć się z Hip Hopem. W moim sercu żelazo :P
  • Odpowiedz
@Sandman: U mnie jak na razie gitara się kurzy, heh, może to Ci wpadnie, bardzo szanuję ten zespół ale żeby mógł się spodobać za swoje teksty trzeba mieć w głowie pootwierane bramy na hardkorowe dźwięki i "dziwne" poczucie humoru ;)
Timerak - @Sandman: U mnie jak na razie gitara się kurzy, heh, może to Ci wpadnie, ba...
  • Odpowiedz
trzeba mieć w głowie pootwierane bramy na hardkorowe dźwięki i "dziwne" poczucie humoru ;)


@Timerak: Mam i NAS nie jest mi obcy :) Lubię duży dystans w muzyce.
A hardkorowe dzwięki kocham. Słucham industrialnej muzyki elektronicznej lat '70 z takich "subtelnych" krajów jak Niemcy czy Holandia... Znam brud :D
Dzięki za muzyczną zajawkę.
  • Odpowiedz
@Sandman: Jak chcesz to mogę Ci całkowicie poryć banie, od 2002 poruszane są kawałkami elementy wiary, ogólnie mówi o byciu w porządku, taka trochę biblia dla patusów. Myślę, że w jakiś sposób prostuje kręgosłup moralny. A co do wiary to im nowsze kawałki tym częściej się to zdarza, ostatnio można powiedzieć, że "popłynął" już, ale do tego dochodzi to, że wspomina o NWO i udostępniał kawałek troszkę porytego ale pozytywnego
Timerak - @Sandman: Jak chcesz to mogę Ci całkowicie poryć banie, od 2002 poruszane s...
  • Odpowiedz