Wpis z mikrobloga

Mi wygląda na wykopowicza narzekającego że żadne rady jak podrywać dziewczyny nie działają..


@Jokker: Mi wygląda na gościa, który udziela innym rad, jak podrywać dziewczyny, bo myśli, że wie jak to robić, ale one nie działają, bo gość nie ma o tym bladego pojęcia.
  • Odpowiedz
Mi wygląda na gościa, który udziela innym rad, jak podrywać dziewczyny, bo myśli, że wie jak to robić, ale one nie działają, bo gość nie ma o tym bladego pojęcia.


@mohabe: Rozumiem, że masz na myśli mnie:) No cóż, skoro uważasz że moje rady nie działają... to wyjdź z domu, spójrz jak się zachowują samce alfa przy których jest zawsze najwięcej kobiet... wyciągnij wnioski, wróc i napisz;)
  • Odpowiedz
@mohabe: Jestem przyzwyczajony że przegrywy uważają że moje rady są złe:) jak ktoś tak twierdzi, to wiadomo że nigdy nie wyjdzie z przegrywu:)
  • Odpowiedz
@McDermott: Ale spójrz na gościa na tym zdjęciu. Sam sobie krzywdę robi. Bez tej brody, bez tej fryzury, bez tych okularów (soczewki), już by wyglądał lepiej + do tego siłownia = schudnie też na twarzy. Ale nie, on woli tak wyglądać. Na własne życzenie.
  • Odpowiedz
@Jokker Ja sobie heheszkuje a Ty na serio bierzesz. Olej to :-D cd siłowni czy okularów - może i karyne przyciągnie fajnym ciałem ew wyglądem i innymi cechami ale aby spotkać jakąś porządną kobietę musi dać siebie a nie to co ma w portfelu
  • Odpowiedz
Ja sobie heheszkuje a Ty na serio bierzesz.


@McDermott: Bo mnie wkurzają przegrywy w tych tagach twierdzące że nic się nie poradzi, nic się nie da zrobić:) Da się da, tylko nie chcą...
  • Odpowiedz
@Jokker:

Rozumiem, że masz na myśli mnie:) No cóż, skoro uważasz że moje rady nie działają... to wyjdź z domu, spójrz jak się zachowują samce alfa przy których jest zawsze najwięcej kobiet... wyciągnij wnioski, wróc i napisz;)

Jestem przyzwyczajony że przegrywy uważają że moje rady są złe:) jak ktoś tak twierdzi, to wiadomo że nigdy nie wyjdzie z przegrywu:)

Widzę Twoje komentarze pod tagami od jakiegoś niedługiego czasu i mam mocno
  • Odpowiedz
@Jokker:

Jestem przyzwyczajony że przegrywy uważają że moje rady są złe:) jak ktoś tak twierdzi, to wiadomo że nigdy nie wyjdzie z przegrywu:)


A bierzesz pod uwagę, że nieprzegrywy też mogą uważać Twoje rady za w najlepszym wypadku nijakie? To dlatego, że zakładasz jedną wizję świata i trzymasz się jej, jakby to była ostatnia rolka papieru w schronisku w drodze na Mont Blanc, a Ty miałbyś sraczkę. Właściwie to nawet uważam,
  • Odpowiedz
Często masz sporo racji, ale błędne i przesadzone podejście. IMO za bardzo skupiasz się na byciu alfą i Twoje porady często odnoszą się do bardzo płytkich rzeczy i wartości. Tak jakby właśnie stało za tym dużo teorii (i sporo prania mózgu w stylu PUA) a jeszcze nie do końca tak dużo praktyki.


@Dawidinho8: Już Ci odpowiadam - wszystkie swoje porady opieram wyłącznie na PRAKTYCE. Przez ostatnie ~7 lat wszystkie kobiety z
  • Odpowiedz