Wpis z mikrobloga

@SpasticInk: bałem się tego sklepu i nie wziąłem :< No trudno. Myślę że jeszcze w przyszłości będę brał YSL L'Homme Ultime, też bardzo fajny zapach. Niestety tego YSL Frozen orzeźwiającego nie miałem okazji powąchać.
@SpasticInk: jak się skończy 50ml to kupię 100 na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będzie motywacja żeby spróbować czegoś innego też jak zobaczę że się kończy. enyłej, dzięki za pomoc <3
@xadereq: Ajj spoźniłem sie, mam francka olivera eau de passion i jest praktycznie 1-1 jak platynowy. Ale przynajmniej chanel lepiej na Półce bedzie wyglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xadereq: W mojej opinii La Nuit. I może nie zapada w pamieć, a bardziej... działa.. ^^
DHI dla początkujących i niewtajemniczonych może stać się nawet odpychający, szczególnie z bliskich odległości.. Dla mnie ten zapach potrzebuje przestrzeni i dopiero porządnie "rozcieńczony" z powietrzem pachnie najlepiej.
@098765: Może Loewe Natural? Cytrusowo pieprzowy, ale z kadzidłem więc bardzo oryginalny. Sugeruję zobaczyć też Prada l'homme - nisza to oczywiście nie jest, jednak nie jest i nie będzie w Polsce popularny, a ładny irys zupełnie bez cytrusów. Może być też kenzo power! Fiołki, kolendra, kardamon... Bardzo przyjemny. Wszystko na lato i wiosnę.