Wpis z mikrobloga

A ja tam nie dziwię się reakcji Chajzera, mogę tylko wyobrazić sobie, jak mocno się #!$%@?ł. Oczywiście mógł wybrać jakąś "rozsądniejszą" drogę na zemstę (?), ale gdyby moja córka zginęła w wypadku i zobaczyłabym gdzieś na necie taki gównomem, to pewnie emocje przyćmiłyby mi racjonalną ocenę sytuacji i miałabym ochotę dorwać każdego śmieszka, który rozrapuje moje rany. Nie pochwalam nawoływania do hejtu i samosądu, jednak są sytuacje, w których człowiek traci nad
  • Odpowiedz
@terwer358: tylko, że Jaglakowi nie zmarło dziecko i to w tragicznych okolicznościach. Nie chcę wtrącać tu pospolitego "jak nie masz dziecka, to nie zrozumiesz", ale wydaje mi się, że Chajzera raczej mało obchodziło to, czy zachowa się z klasą czy nie. Może gdyby ochłonął, reakcja byłaby inna... nie śledzę wątku na bieżąco, ja też szanuję zachowanie Jaglaka, ale nazywanie Filipa pindą tylko dlatego, że zareagował z taką ślepą furią z powodu
  • Odpowiedz
@jestemkrolowafrancji: Szczerze to Jaglak miał gorzej, prześladowało go znacznie więcej osób, na fejsie, kwejku, youtube i to jechali równo całą rodzinę, a zboczone przeróbki zdjęć to już w ogóle był dramat.
  • Odpowiedz
@terwer358: Przesadą jest dla mnie zresztą samo porównywanie tych dwóch sytuacji i takie płytkie rozdzielanie ludzi na "oo PAKER dobry", "ooo, DZIENNIKARZ zły". Na siłę. Chyba najpierw jesteśmy ludźmi, co? Fajnie, że Jaglak w tak świetny sposób zareagował, ale skąd pewność, że jego reakcja byłaby taka sama w sytuacji Filipa? Proponuję nie czynić takich skrajnych porównań na siłę, bo nigdy nie wiesz tak do końca, jak sam zachowałbyś się w obliczu
  • Odpowiedz
@jestemkrolowafrancji: to, ze zmarło mu dziecko nie usprawiedliwia #!$%@? zachowania. Jest dziennikarzem, wymaga sie od niego dystansu i poziomu. Jak nie potrafi sie dostosować to moze niech weźmie sobie troche wolnego i zasięgnie pomocy psychologa?

Współczuje tragedii, ale nie można łamać prawa powołując sie na osobista tragedie.
  • Odpowiedz
@terwer358: jak dla mnie, to mógłby być nawet królową Francji i tak jak napisałam, nie popieram jego zachowania, ale w pewien sposób jest dla mnie zrozumiałe. Zresztą do kogo ma się dostosować? I czy to, że zachował się tak, a nie inaczej jest powodem do nazywania go przez Ciebie pindą? Bo jeśli tak, to może weźmiesz sobie trochę wolnego... ;)
  • Odpowiedz
@terwer358 Chajzer miał prawo się #!$%@? tyle w temacie, gimbusiarze tworzący te memy i prowadzący strony na Fejsie może czegoś się nauczą, przez chwilę byli obsrani
  • Odpowiedz
tylko, że Jaglakowi nie zmarło dziecko i to w tragicznych okolicznościach.


@jestemkrolowafrancji:

Dlatego mu to robiło większą różnice, a właściwie jego córce, która może mieć przez to problemy w swoim życiu.
  • Odpowiedz
@jestemkrolowafrancji: Chcę tylko przypomnieć, że w przypadku Jaglaka chodziło o poważną sprawę, bo o rzekome posądzenie go o uprawianie seksu z własną 12-letnią córką (z tego co pamiętam). Śmianie się ze śmierci kogoś jest akurat częste i jakkolwiek może i nie jest w porządku pod względem moralnym, tak dzisiaj w internecie jest chlebem powszednim - śmiano się z papieża, śmiano się z Lecha Kaczyńskiego i ból dupy osób których to dotykało
  • Odpowiedz