Wpis z mikrobloga

Mirki szukam grupy zapaleńców do realizacji koncepcji zakresu portal WWW. Portal do zakupów grupowych, ale żadna alternatywa dla groupona. Coś zupełnie innego, ale z szansą powodzenia, bo chodzi o łamanie bariery kosztowej na rynku. Projekt skalowany na cały świat (jak rnb, czy inne cudaki). Potrzebny jest ktos do kodowania, ktos do frontendu. Projekt może powstawać po godzinach. Każdy kto przystąpi do projektu dostaje proporcjonalny udział (pełna spółdzielnia). To jak robimy?
  • 11
Nie, moim zdaniem nie ma takiego portalu. Na pewno w Polsce, nie wiem jak na świecie. Nie szukam jeleni żeby robili za mnie, raczej kogoś kto ma umiejętności, których nie mam ja, a ja mam pomysł, ile osób wchodzi przez tyle są dzielone udziały w koncepcie, gdzie 100 / x, przy czym x - liczba osób, to gdzie tu chęc wykorzystania?
@tomeczek11: niestety budżet zero. Dlatego mowie, ze temat do zrobienia po lekcjach. Ale za to myślę, że zwrot duży. dla jasności, nie mam na mysli wykorzystania nikogo jako murzyna do pracy, ew. jak ktoś ma wolny czas i możliwości możemy spróbować zrobić coś dodatkowo.
Tak też myślę, ale zawsze jest szansa, że pomysł można przekuć na monetę. Najgorsza jest świadomość, że niewiele trzeba, tylko brak praktycznych umiejętności. A trzeba było zostać programistą :)