Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja różowa pisze do mnie ty, ciebie, tobie z małej litery. Wszyscy moi bliscy znajomi piszą do mnie w wielkiej, ba, nawet piszą po imieniu. Ja wiem że to prosta dziewczyna ze wsi po socjologii no ale kurcze, kiedyś pisała z wielkiej ( ͡° ʖ̯ ͡°) na pewno nie będę jej zwracał uwagi bo głupio o takie rzeczy się dopominać, tak jak kobiecie głupio się dopominać o kwiaty od faceta... takie rzeczy po prostu powinno się wiedzieć i tyle, echh te dzisiejsze kobiety...


#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop

Czy to normalne?

  • No trochę słabo, brak szacunku do 2 osoby 37.3% (381)
  • Nic nieznaczący szczegół 62.7% (640)

Oddanych głosów: 1021

  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Nigdzie nie ma ustalonych wymagań kiedy takie coś stosować. To, że ludzie tak piszą wynika wyłącznie z nadużycia tej formy grzecznościowej stosowanej w oficjalnych pismach etc. Ja osobiście tego nie stosuję. W języku angielskim też tego nie ma.
  • Odpowiedz
Nigdzie nie ma ustalonych wymagań kiedy takie coś stosować. To, że ludzie tak piszą wynika wyłącznie z nadużycia tej formy grzecznościowej stosowanej w oficjalnych pismach etc. Ja osobiście tego nie stosuję. W języku angielskim też tego nie ma.


@Megashoton: dokładnie. podczas komunikowania się przez internet/telefon nie jest to wymagane. też nigdy tak nie piszę, najwyżej w mailach do ludzi, których nie znam/wykładowców itp.

poza tym mam nadzieję, że to bait,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: p----------y jesteś? To że debile jedyne co zapamiętali z podbazy to pisanie Cię, Ciebie itd. z dużej litery w listach nie obliguje nikogo do używania tego w codziennej korespondencji, a nawet powiedziałbym, ze to błąd. Radzę rozpędzić sie i uderzyć głowa w najbliższa ścianę, powinno pomoóc
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jak dla mnie to też bezsensowne nadużywanie formy grzecznościowej. Równie dobrze można się p-----------ć do tego, że nie pisze każdego zdania z wielkiej litery, nie n--------a kropkami etc. Zluzuj poslady, czepianie sie tego jak ktoś pisze smsa czy przez fejsa - plzzz.
  • Odpowiedz