Wpis z mikrobloga

@taktosiekonczy ale każdy normalny człowiek o minimalnym intelekcie wie że z jakiegoś powodu jest taniej i nie liczy na cuda, nie każdy potrzebuje telefonu za 4k wtedy Xiaomi jest fajną opcją. Jak chcesz super aparat, procesor itp to wiadomo że nie dostaniesz tego za tysiaczek.

Natomiast to głównie ajfonowcy boldupia o to że sprzęt dla biedaków bo zapłaciłem 4k to się już pochwałę no nie? Mentalność robactwa ( ͡° ͜ʖ
nie kumam analogii do xiaomi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sebawo: Analogia jest taka:
idę do iSpot i jestem obsługiwany przez atrakcyjną, pachnącą, cycatą blondynę. A xiaomi? A z xiaomi jak w lesie. Jakiś chińczyk łamaną angielszczyzną piszący no spiking inglese.

Analogicznie z obsługą posprzedażową.
@StrucelRTFSC: patrz, ja kupiłem nie zamieniając słowa z żadnym chińczykiem, siedząc na dupie i nie wychodząc z piwnicy, kurier dostarczył pod drzwi i mimo, że nie był cycatą blondynką, to grzecznie się przywitał, podziękował i pożegnał( ͡° ͜ʖ ͡°) także rozważanie co jest lepsze a co gorsze jest dość subiektywne, zwłaszcza, że ta cycata blondynka bardziej podpada pod januszowe podejście do marketingu i obsługi klienta xD
@taktosiekonczy Jak Ci nie odpowiadają produkty danej firmy to kup inną, Twoje życie i Twój wybór. Wiele osób podaje sensowne argumenty dlaczego warto kupić xiaomi, i albo te argumenty Cię przekonają albo nie. Bądź uprzejmy doczytać mój post, bo podam Ci sposób na to aby być szczęśliwszym w życiu: nie warto się #!$%@?ć bądź interesować czyimś życiem. Żyj tak jak Ci się podoba, warto również przestać sprawdzać fb czy inne podobne portale