Wpis z mikrobloga

Nie nie lubię Yorków! Tych małych szczurów z sąsiedztwa, #!$%@?ą jak z AK-47, ale jak widzę sąsiada, który bierze tego psa w rękę i "przenosi" do domu, "kładąc go na podłogę" z wysokości klatki piersiowej - to mam wrażenie że szczurek skacze z balkonu! ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A jako że sam mam psa - to zastanawiam się czy aby przypadkiem nie wyjaśnić sąsiadowi tej zawiłej prawdy, akurat maja balkon? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

BTW.
To taki typ sąsiada co kosze na śmieci trzyma pod oknem od kuchni! [Okno ma cały czas otwarte].
Trawy nie kosi [MLECZY].
Kupił najmniej 2 miesiące temu, domek drewniany [MARKETOWY 5 cześci] i do dzisiaj leży na podjeździe rozpakowany
Nie zrobił ogrodzenia frontowego, przez co pies lata w samopas (jego szczur startuje do mojego psa)
Spłodził 2 wrzaski z ADHD.
Wrzeszczą razem codziennie wszyscy na wszystkich.

Jak oni mnie wqrwiają to nie macie pojęcia! () jeszcze rok temu nie było nikogo w promieniu 300m, teraz są za płotem i #!$%@? 2 butle z gazem ziemnym jakieś 16m od mojego ogniska.

MOJE OGNISKO BYŁO PIERWSZE I DZISIAJ BĘDZIE PALONE UJU Z SĄSIEDZTWA, NAJWIĘKSZE W SEZONIE!!!

#sasiedzi #ognisko #pies #yorki #smiesznypiesek #wqrw #przegryw #zycie #sportywalki