Wpis z mikrobloga

O 110 za dużo XD na 70


@Oskarek89 o hui ale zaraz hejty polecą na pirata drogowego xD

A ja ze zrozumieniem, bo sam znam kilka miejsc, które oznaczone są jako zabudowany, a można tam bepiecznie latać z takimi prędkościami.
  • Odpowiedz
Oskarek jedzie 180/70 to "hehe xD"
Przeciętny Janusz Z A P I E R D A L A 65/50 "MORDERCA, ZABIĆ, ZABRAĆ AUTO, PRAWKO, PSA, DO SZTUMU Z NIM"
  • Odpowiedz
@Oskarek89 sprawa wygląda tak:
Za przekroczenie prędkości w zabudowanym o 50km/h zabierany jest dokument a nie uprawnienia. Jeździć dalej możesz ale przy kontroli dostaniesz mandat za brak dokumentów.

Jeśli dostał byś w międzyczasie nowy dokument z wbitym A i B to stare prawko mogłbyś olać, ale z tego co kojarze przy odbiorze trzeba zdać stary dokument.
  • Odpowiedz
Za przekroczenie prędkości w zabudowanym o 50km/h zabierany jest dokument a nie uprawnienia. Jeździć dalej możesz ale przy kontroli dostaniesz mandat za brak dokumentów.


@eragonn14: A przypadkiem jak jeździsz przy zabranym i cię złapią to z 3 miesięcy nie robi się 6?
  • Odpowiedz
@Oskarek89 Na tej trasie przy sprzyjającej konfiguracji wiatru i innych samochodów na €8 wyciągnąłem 195 sześćdziesięcio konną Fabią, więc się da XD. Za orlenem stali?
  • Odpowiedz
@Oskarek89 Na tej trasie przy sprzyjającej konfiguracji wiatru i innych samochodów na S8 wyciągnąłem 195 sześćdziesięcio konną Fabią, więc się da XD. Za orlenem stali?
  • Odpowiedz