Wpis z mikrobloga

@kierunkowskaz
według mnie Swierczok jest słaby. 3/4 sezonu nic nie pokazywał, był taki fatalny, a zachowywał się jak Ronaldo. Jak widziałem go w Polsacie, albo w Saczu na meczu, to jak mało z kogo się wyśmiewałem. Dopiero w ostatnich meczach zaczął strzelać bramki. 5 meczy 9 goli. Pare kolejek wczesniej hattrick z czerwonia latarnia Kluczborkiem. Ale pare meczy nie sprawia, ze napastnik jest lepszym zawodnikiem. Chociaz moze ktos z Tych bedzie obiektywniejszy.
@kierunkowskaz: @Mald: @ejrafi: @appylan: @EloBaza: @zakmacher: Świerczoka współczuję.
Szydera Weszło po nim właśnie (że niby on wręcza nagrodę dla napastnika sezonu w ESA):

Wypowiadało się wiele osobistości. Choćby Jakub Świelczok:


Na wstępie chciałem powiedzieć, że ta cała Ekstraklasa to popierdółka, przyjechałby jeden z drugim do Tychów, to by poznał co to prawdziwy futbol. Zdradzę co się mówi w kuluarach: otóż nie gram ligę wyżej tylko dlatego,
@zakmacher: tak jak napisal EloBaza bardzo dobry sezon w Tychach, na te kolo 10 goli na pewno ma potencjal skoro strzelaja tyle Śpiączka czy Siemaszko.. bardziej bym postawił znak zapytania przy Matuschyku bo raczej w Brunszwiku 1 wyborem nie był (a przynajmnien nie kojarze z barazy)
@kierunkowskaz: To i tak macie lepsze, niż Ślunsk, który dogadał się z Chrapkiem i.. w sumie to by było na tyle. A do początku Ekstraklasy muszą skompletować praktycznie nową 11-tkę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)