Wpis z mikrobloga

Wyszydełkowałam takie oto zakładki do czytania #harrypotter inspirowane szalikami poszczególnych domów :)
Rozwiązywałam dzisiaj test na pottermore i wyszło, że jestem Krukonką () Z tej okazji proponuję Wam #rozdajo - spośród osób, które napiszą w komentarzu w którym domu chciałyby się znaleźć albo który wyszedł im w teście, wylosuję jedną i wyślę odpowiednią zakładkę ()

Zapraszam też do obserwowania mojego tagu -> #szydlomaniaczka

#szydelkowanie #rekodzielo #ksiazki
Pobierz
źródło: comment_gHtCm6Uyu048dirCTKEWlQQp6DuDyGUN.jpg
  • 73
@KoriManiaczka btw. jak doczytywalam na pottermore, to najfajniejszy pokój wspólny mają ślizgoni jednak, nie pamiętam żeby w książce była informacja że ich dormitoria są pod wodą i przez okna mają wielkie akwarium ()
@KoriManiaczka ojej, nie wiem czy mogę pomóc. Czytałam namiętnie mnóstwo lat temu w przerwach między tomami na mirriel/dk, i jak kiedyś śmiałam sie okrutnie przy niektórych lub robiły na mnie wrażenie, to nie wiem czy tobie lub mi po tylu latach by się spodobały, muszę sprawdzić, jak sprawdzę i będzie chociaż znośne to dam znać :) chociaż do dziś uwielbiam 'wigilię' arthura wesleya i czytam na święta, dobre wspomnienia mam :DDDD
@KoriManiaczka HAHAHAAAAA
ff (szczególnie blogaskowe a nie forumowe) z przygodami huncwotow to teraz taki rak XD był cały 'dzial ksiąg zakazanych' na dk z erotyką i torturami :D
Do dziś pamiętam płaczącego zgredka do mrużki, ze severus zabił pottera bawiąc sie jego różdżką XDDDDD