Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w nocy przy Al. Wyzwolenia #!$%@? z auta zderzak. M Pakiet z halogenami i spryskiwaczami. Złodzieje poodcinali wszystkie wiązki od parktronika, ukradli węże od spryskiwaczy, poszarpali nadkole. Zderzak ukradli łącznie z belką i rejestracja. W komentarzu zdjęcie ze zderzakiem na aucie z charakterystycznym przetarciem.
Moze ktoś cos przypadkowo zobaczy.
#szczecin #bmw
Patri295 - Dzisiaj w nocy przy Al. Wyzwolenia #!$%@? z auta zderzak. M Pakiet z halog...

źródło: comment_gUo0T1ADdh9Fm7qUl2VYccYQevmMbo2S.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Novick: ale czas potrzebny na #!$%@? zderzaka jest dluzszy niz #!$%@? calego samochodu. Stad wiadomo ze to jakas amatorka, dla profesjonalistow liczy sie kazda sekunda no i zysk. Jesli latwiej mozesz ukrasc caly samochod i zarobic za to wiecej to lepiej to zrobic
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: W większości przypadków tak jest. Ale o wiele łatwiej uniknąć odpowiedzialności i wpuścić w obieg sam zderzak. Złodziej uzupełni braki, polakieruje i nikt się nie kapnie.
  • Odpowiedz
  • 2
@okurajama: To nie mozna oka pocieszyć takim M Pakietem tylko od razu trzeba miec 4.9 V8? Teraz to w Gran Tourerach jest nawet mpakiet i każdej innej BMW na drogach, także nie wiem do czego sie sadzisz. Swoja droga ten 3.0d jednak cos tam juz jezdzi.
  • Odpowiedz
@Patri295: z tyłu na klapę daj koniecznie naklejkę ///M :) po prostu ja nie widzę w tym logiki i to jest moje zdanie, z którym nie musisz się zgadzać.
@wysprzeglik: Nie 50 zł bo taki zderzak w dobrym stanie z osprzętem kosztuje z 1,5k jak nie lepiej.
  • Odpowiedz