Wpis z mikrobloga

@McDermott: Serio, miałem do czynienia z tymi psami - moja mamusia kofcia pinchery. Jest to najgłupsza i najgłośniejsza rasa psów z jaką miałem do czynienia. Ten szczur nie nadaje się nawet do pilnowania domów pomimo naturalnej tendencji do szczekania i agresywności - te wykazuje tylko jak osoba którą wybrał za samca/samice alfa jest w domu, gdy nie ma samca/samicy alfa w pobliżu to boi się wszystkiego.
Utop to.
  • Odpowiedz
  • 0
@rimjob_motherfucker Za to Ty widzę tylko hejtować umiesz. Wyrzuć komputer przez okno. Albo nie, utop to. Widziałeś kiedyś psa do bloku robiącego za stróża? Błagam. Kup sobie alarm a nie stawiasz na psa, jak Ci się nie podoba mój pies to trudno ale jeżeli masz chociaż trochę rozumu - #!$%@?. Może ktoś Twojemu dziecku #!$%@? kopa i karze utopić.

  • Odpowiedz
@McDermott: Moja matka mieszka w domu jednorodzinny a nie w bloku. 22 lata mieszkałem z tymi przerośniętymi szczurami i wiem, jak te psie podpsy się zachowują. To takie psie debile, że jak moja matka złamała nogę będąc z nimi na spacerze (notabene dlatego bo ta rasa nie jest w stanie nawet zrozumieć, że ma smycz na karku i jakie to niesie logiczne konsekwencje) to zaczęły atakować ludzi którzy próbowali pomóc mojej
  • Odpowiedz