Wpis z mikrobloga

Syfiasty pamiętniczku,
dzisiaj w sklepie dziecko powiedziało: "ALE TA PANI MA KROSTY NA MORDZIE". Mamusia nawet nie zwróciła uwagi. Przerwała pośpiesznie kontakt wzrokowy. Trochę tak głupio, bo już za samą "mordę" gówniak zasługuje na upomnienie. Nie, dzieciom tego nie wolno. Nikomu tego nie wolno - tj. nie wypada. Z takich sytuacji wyrastają ludzie, którzy muszą coś chlapnąć, bo inaczej wybuchną. #syfiastypamietniczek #syfiastytag
  • 15
@Nito Trochę w dupce takie rzeczy, bo po mnie spływa. Najgorsze co można zrobić to pokazać, że cię obchodzi. Zwłaszcza kiedy jesteś z obsługi, a klient coś dowali. Z automatu jesteś na niższej pozycji, bo nie możesz go w żaden sposób obrazić.

@tahti Przepływ energii i obieg prostactwa ()
@WolfSky Nie będę się zażerać toksycznymi dawkami witaminy A i narażać na poważne skutki uboczne tylko po to, żeby komuś było miło estetycznie xD Jakbym miała raka to bym się zdecydowała na chemię, ale trądzik to tylko kwestia estetyki. Modelką nie zamierzam zostać, a nauczyłam się mieć w głębokim poważniu komentarze i spojrzenia.

Btw bardzo lubię określenie "ryjek". Niby pochodzi od ryja, ale jest takie milusieeeee ʕʔ
@WolfSky
To nie jest tak, że nie próbowałam się nigdy leczyć. Około 7 lat testowania różnych leków nic nie przyniosło i stopniowo się poddałam.

Dbam o siebie: przestrzegam higieny, prasuję i zwracam uwagę na estetykę ubioru, dbam schludność fryzury, nie wpieprzam śmiećżarcia. Jeżeli pomimo normalnego trybu życia i pomimo kilku lat starań dalej mam pryszczatą twarz to jak to jeden z lekarzy ujął "taka uroda" i jedyne co mogę zrobić to pogodzić