Wpis z mikrobloga

Mirki - chyba powoli mogę się chwalić - do niedawna paliłam półtora paczki na dwa dni - w gorszy dzień zdarzyło się że paczkę dziennie a w lepsze, że paczkę na dwa dni - w ostatnim czasie zaczęłam palić 7 papierosów na dzień, potem 5, 4 - dzisiaj od rana do teraz spaliłam dwa :) - generalnie teraz paczka wystercza mi na tydzień - trzymajcie za mnie kciuki bo jak tak dalej pójdzie to nie będę już należeć do #wykopsmokersclub #papierosy #rzucampalenie #rzucaniepalenia trochę #chwalesie ()
  • 35
  • Odpowiedz
@egocentryczka: Nie paliłem 99 dni. Wystarczył jeden wyjątkowo zły dzień, jeden papieros, następnego dnia dwa i dzisiaj znowu palę :( Niedługo drugie podejście. Trzymam kciuki, zeby Ci się udało.
  • Odpowiedz
@egocentryczka: Powodzenia.. ja swego czasu paliłem około 15.. postanowiłem ograniczyć na średnio 1 co 2h.
Trzymałem tak z 1,5 roku, gdzie średnio wychodziło mi 9 dziennie. Potem znalazłem pracę która była mega stresująca i wróciłem do swojego poziomu około 15 i tak trzymałem przez parę lat, w między czasie próbowałem znowu ograniczać ale nie wychodziło... w tym już roku paliłem po koło 20-25 dziennie. Postanowiłem ograniczyć. ale na średnio 1
  • Odpowiedz
Ten uczuć gdy nigdy nie miałeś papierosa w ustach i chce Ci się śmiać jak ludzie płaczą że im ciężko rzucić XD ale szanuję decyzję, oby jak najdłużej!
  • Odpowiedz
@egocentryczka: Ja od roku ograniczałem już z 7 razy i za każdym razem kończyło się tygodniowym maratonem po 1,5 ramy dziennie. Wczoraj kupiłem desmoxan, wyrzuciłem pół ramy do kosza i mam nadzieję na rychłe zerwanie z nałogiem
  • Odpowiedz
@ChomikSon: gratulacje :) - to najfajniejszy sposób, ale nie każdy ma takie samozaparcie, jeszcze raz gratuluję :)

@Ozjasz_Mordechaj: szkoda, będę trzymała kciuki za ponowne rzucenie palenia :D
@swagswagswag: dziękuję - na razie idzie dobrze :)
@Tubanja: słyszałam o tej ksiażce, ale jakoś mnie to nie przekonuje, znaczy nie czytałam jej, ale pomysł czytania żeby rzucić nie przekonuje mnie, na razie tabex pomaga, a co będzie
  • Odpowiedz