Wpis z mikrobloga

Mirki - chyba powoli mogę się chwalić - do niedawna paliłam półtora paczki na dwa dni - w gorszy dzień zdarzyło się że paczkę dziennie a w lepsze, że paczkę na dwa dni - w ostatnim czasie zaczęłam palić 7 papierosów na dzień, potem 5, 4 - dzisiaj od rana do teraz spaliłam dwa :) - generalnie teraz paczka wystercza mi na tydzień - trzymajcie za mnie kciuki bo jak tak dalej pójdzie to nie będę już należeć do #wykopsmokersclub #papierosy #rzucampalenie #rzucaniepalenia trochę #chwalesie ()
  • 35
  • Odpowiedz
@egocentryczka: Dobra robota. Ech, nauczenie się palenia to najgorsza rzecz, jaką zrobiłem sobie w życiu. Trzy nieudane próby rzucenia, brak silnej woli, ogólnie źle znoszę odstawienie ( ͡° ʖ̯ ͡°) dlatego tym bardziej podziwiam i kibicuję każdemu, kto skutecznie ogranicza lub rzuca.
  • Odpowiedz
@egocentryczka: Przy najlepszej próbie (3 miesiące) też mi bardzo pomógł, przestałem W OGÓLE palić po 4 dniach, ale problem w tym, że on eliminuje tylko głód, pozostawiając inne skutki. Wynik był taki, że chodziłem ciągle megą #!$%@? i utyłem przez 6 tygodni 10 kilo, które zrzucałem 3 miesiące. Zabrakło u mnie przede wszystkim silnej woli...
  • Odpowiedz
@egocentryczka: Nie palę już 7 lat po piętnastu palenia.Po licznych próbach rzucenia (próbowałem naprawdę dużo razy i wiele sposobów)i mogę powiedzieć, że żadne ograniczenia tylko od razu definitywny koniec.Przed Tobą jeszcze dłuuuga i ciężka droga(do tej pory mi się śni, że palę)Powodzenia życzę i pamiętaj żeby nawet macha nie brać po rzuceniu, bo później to tylko kwestia czasu do kupienia paczki.
  • Odpowiedz
@egocentryczka: Trzymam mocno kciuki za Twoje rzucanie ! :) sam zrobiłem to w styczniu i również z pomocą Tabexu. Kiedyś probowałem rzucić z e-papierosem, potem z ksiazka Allena Carra, potem z desmoxanem.. i nic ;)

Ludzie ludziska, to wszystko siedzi w waszej głowie. Palacze, wyciągnijcie tego papierosa, popatrzcie na niego i zastanówcie się co on wam daje. Nic ! Jedyne co, to smród, zżółkłe zęby, kilkaset złotych miesięcznie mniej i ryzyko poważnych chorób.

Nie da się rzucic palenia tylko licząc na tabletki, taki był mój pierwszy raz podczas rzucania. Myślałem, że one zrobią za mnie wszystko, nie paliłem przez 2 tygodnie i po tym odstawiłem tabsy bo w końcu już tyle czasu bez papierosa. Chwila moment i wróciłem do
  • Odpowiedz