Wpis z mikrobloga

Moja ocena tego jest taka...
1. Na początku jak wypok odkrył magicala to oglądał to dla beki, bo to była nowość na yt, coś innego, coś czego nigdy nie było, taki big brother w internecie.
Zaczęły się donejty, magical poczuł się pewnie (za pewnie), spuścił z tonu i myślał że ludzie bedą płacić za cokolwiek. Pomylił się, ludzie płacili za dymy. Więc zaczął aranżować różne sytuacje i dymy (akcja z kardynałem, plakaty przed streamem, atrakcje itp). To nie działa bo ludzie płacili za spontaniczną rozrywkę, ale jak minął hype to się trochę kontent zaczął wyczerpywać.
2. Chcąc nie chcąc widzowie oglądający zaczęli inaczej podchodzić do streamów i zaczęli identyfikować się z postaciami na streamie, żyć ich życiem, przeżywać to co oni, zaczęli widzieć ich emocje. To tak jak oglądasz film/serial i wczuwasz się w sytuacje bohaterów (tu było łatwiej bo każdy był świadomy że to prawdziwe życie i prawidzi ludzie, prawdziwe relacje i prawdziwe emocje).
3. Typowy BigBrother ktoś ci nie pasuje wysyłasz SMS i go wyrzucasz z programu, większość decyduje...
No nie do końca...
Wczoraj był tego idealny przykład i znak który dostał magical.
Są pewne osoby (jak np. unko), które mają w #!$%@? siana. I tak naprawdę to one decydują jak to ma wszystko wyglądać bo #!$%@?ć plebs co wysyła smsy za 3 zł. Wystarczy że unko wyślę donejta za 1000zł i ma głos 300 widzów. Takie donejty generują akcję za streamie. Społeczność wykop czy tagu #danielmagical ma tu gówno do gadania.
Wystarczy że jest kilka osób które mają siano i chcą sobie oglądać szopkę w internecie, mają #!$%@? na jakieś sprawy moralne, na emocję, na cokolwiek na co człowiek by zwrócił uwagę. Chcą oglądać show który sami aranżują.
Więc wypok przestańcie identyfikowć się z magicalem, bo widać że społeczność go linczuję i krytukuję ale to nic nie da.
Ma swoich nadzianych baronów którzy bedą sypać groszem, a cała reszta może sobie tylko pisać wywody na tym tagu.

pzdr
#danielmagical
  • 4
@syn_mafii: Tylko wiesz...

Dzisiaj donejty od unko sa, jutro moze ich nie byc. Latwiej stracic jednego widza, niz naraz np. trzystu. Z np. unko to taka akcja zerojedynkowa: albo masz np. donejta od jednego widza za 1000zl, albo go nie masz.

A normalni widzowie? Normalnych widzow tak latwo naraz nie stracisz. Jesli Daniel nie odwalil (odwalilby) niczego, co by go przekreslilo, to od tych wezmy 300 widzow mialby te ok. 900
@Slought: Nie moj cyrk, nie moje malpy.

Jego kasa, moze z nia robic co chce. Jesli nie szkoda mu jej na Magicala, to jego sprawa. Ja, bedac nawet niewyobrazalnie bogaty nie wyslalbym grubasowi ani zlotowki. Wolalbym odkladac ja na kolejne auto, wille, samolot, czy lot w kosmos.

Dziwi mnie troche, ze ktos moze miec o to jakikolwiek bol dupy. Juz predzej nalezaloby mu wspolczuc, ze wydaje (dla niego chocby i grosze)