Wpis z mikrobloga

Pamiętacie ile czekaliśmy na ten zlot?
Pamiętacie jak każdy się jarał? Pakował pól roku wcześniej?
Podczas porannej toalety dumał nad optymalnie przyjemna trasa? ;]

Data się ziściła!

Zlot odbyty!

I jakby to powiedział JP Zwei - "JESZCZE JAK!" ;]

Walnąłem przez ten miesiąc ok 7tys kilometrów. Odwiedziłem qpe fajnych miejsc! Poznałem qpe fajnych ludzi...ale tak naprawdę, ze wszystkich imprez najbardziej liczyła się własnie TA!

2-GI OGÓLNOPOLSKI ZLOT MIŁOŚNIKÓW INSEMINACJI BYDŁA!!!

Wwwwwróóóóć!

2-gi zlot MOTORMIRKO!

Dużo by pisał...oj dużo...
Ale według mnie...najlepiej określę to w ten sposób:
"Nie byleś na tym zlocie?! NAWET MI CIE NIE ZAL!!!"

A teraz pora na trochę rzewności i zygania tęczą.
UWAGA!
Przed użyciem zdaj sobie sprawę, ze nie zwracam za terapeutę, a poziom wazeliny może #!$%@?ć skale! :P

@blubi_su za kolejny raz MISTRZOWSKO ogarnięty każdy detal! YOU ARE THE REAL MVP!!!111oneone
W przyszłym roku jako prezent powinieneś dostać druga flagę ale tym razem wyszywana złotą nicią i wysadzaną klejnotami :P

@FundacjaRatownictwoMotocyklowe @emio @viga_moto-ambulans za spełnienie mojego marzenia z dzieciństwa oraz fantastyczna prace jaka wykonaliście podnosząc naszego skilla pod kątem pierwszej pomocy. Uczestniczylem w wielu kursach tego typu ale Wasz byl zdecydowanie najciekawszy :)
Zrobiliście to w mega pozytywny sposób również. Szanuje! :]

@enjoi za śmichy chichy na korcie :P

@stitch za to, ze zmusiłeś się do jazdy Łobuzem i za to, ze udało Ci się mnie namówić na najlepsza fazę jaka miałem chyba od liceum :P

@trueno2 za to jak zajebistym kolesiem jesteś i ile razy dzięki Twoim akcjom płakałem ze śmiechu.
To było wszystko tak epickie, ze żałuje wymalowania Ci twarz rok temu...chociaż nie...w sumie to nie żałuje :P

@tosyu za niebo w gębie! (@blubi_su tez podziękuj tosyowi :P) i za to co wyczyniałeś miedzy drzewami swoją pierdziawką. Wciąż nie mogę uwierzyć, ze przestaniesz jeździć...

@kapitan_kopytko i @konfitura za pozytywna aurę ;]

@katera i @brick uwielbiam Was!;]

@kendi za to, ze jest najsympatyczniejszym członkiem ISIS jakiego znam...w sumie znam tylko jego :P

@Hypation PRZEDE WSZYSTKIM za "OGROMNE, MOCNE I DŁUGIE" wsparcie jakiego mi udzieliłeś w piątkową noc oraz
całokształt twórczości. Do teraz kisnę! ;]

@Noriad za najlepszy tekst zlotu! XD

@solo_ta za udowodnienie, ze czoperowcy tez mogą być spoko i wcale nie musza być gejami ;] (Pozdrawiamy mocno kolegów z Norwegii! :P )

@fotograf_warszawiak za uchylenie rąbka tego czym się zajmujesz. Masz talent człowieku! Szczere zazdro! :P

@cycki nie wyobrażam sobie zlotu bez Ciebie :P

Całej ekipie z domku 29? Tego przy, którym stal drewniany stół będący dowodem na ostry melanż.
Wasze przywitanie nas w piątek było znakomite.
Kolego z tego domku, który mi się przedstawiałeś podając rękę i mówiąc, ze pewnie Cie i tak nie kojarzę...przypomnij mi swojego nicka, bo #!$%@? zapomniałem, a bardzo chce wiedzieć, który to ty! XD

Właścicielowi Dominatora, który nie mógł zapalić chciałem podziękować, ze po raz kolejny udowodnił niższość marki chonda, umożliwiając mi idealne wykorzystanie momentu i ponowne podkreślenie gdzie jest miejsce tej marki :P

@kornik20082 za to, ze zaoferował się, ze odpali mi kosiare do wolnej jazdy XD (teraz zaluje ze sie nie dalem namowic! :P)

Ekipie zabezpieczającej przejazd. ZNOWU pokazaliście pełen profesjonalizm, pomyślunek i zgranie.
Aczkolwiek, trochę mam niedosyt, bo nie zablokowaliście przejazdu kolejowego :P

@motokubapl za to, ze wreszcie dane mi było z bliska zobaczyć Groma w akcji! Poważnie planuje zakup tego moto!

@kasin za niekończące się heheszki. Jeszcze raz gratuluje maleństwa TATO ;]

@adam_nawalka_official za 3:1 ;]

Pozdrawiam @wincycebuli i @ratuj_bobry ;]

Wszystkim! Wszystkim! Wszystkim! Za to, ze każdy z Was przyłożył się, żeby uczynić ten zlot epickim !

Bardzo dziękuję wszystkim, których nie sposób tu wymienić, za wyjątkową ilość pocisków. Uśmiałem się setnie ale i tak się #!$%@? znacie na motocyklach. KAWASAKI FO EVA! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A @asteroida chce przeprosić, ze nabijałem się z jego beznadz...ZAJEBISTEJ czapeczki Ducati! :P
Szkoda, ze nie udało się dłużej pogadać. Bardzo żałuje :)

Ej @merffy! za cholerę mi nie pasujesz do swojego nicka :P
Całkiem inaczej sobie Ciebie wyobrażałem. To samo mogę powiedzieć o @motokubapl XD

@KawaCzarna możesz mi łaskawie w końcu powiedzieć z czego tak kisłaś przy stole podczas szkolenia? :P

Żeby tradycji stało się zadość, to kogoś musiałem przyozdobić zlotowym benisem. Tym razemoberwalo się @Noriad :P
Dość szybko jednak uporał się ze zdarciem mojego dzieła z szybki cebuli ;]
Szkoda, ze nie zrobiłem zdjęcia! Mógłbym założyć album! :P

Żałuję tez, ze @zbocznica nie przyjechał. Miałem dla niego ułożony SPECJALNY program :P

No dobra, a teraz przyznawać się co za CHAM wpadł na pomysł poobklejania mi motocykla ze szczególnym uwzględnieniem lusterek? :P

#zlotmotomirko #motomirko
urwis69 - Pamiętacie ile czekaliśmy na ten zlot? 
Pamiętacie jak każdy się jarał? Pa...

źródło: comment_Gxh1rmreoY1z7baWllddLVoBYzxld6UQ.jpg

Pobierz
  • 52
@FundacjaRatownictwoMotocyklowe @emio @viga_moto-ambulans za spełnienie mojego marzenia z dzieciństwa oraz fantastyczna prace jaka wykonaliście podnosząc naszego skilla pod kątem pierwszej pomocy. Uczestniczylem w wielu kursach tego typu ale Wasz byl zdecydowanie najciekawszy :)

Zrobiliście to w mega pozytywny sposób również. Szanuje! :]


Mówiłam, że jego marzeniem było usiąść na Hondzie! ( ͡ ͜ʖ ͡)
jaką spację? Bo jak to coś, co powiedziałem, to mam tak, że dużo dziwnych rzeczy gadam ale potem ich nie pamiętam :P


@noriad: normalne podczas alkoholizowania :P

Ekipie zabezpieczającej przejazd. ZNOWU pokazaliście pełen profesjonalizm, pomyślunek i zgranie.

Aczkolwiek, trochę mam niedosyt, bo nie zablokowaliście przejazdu kolejowego :P


@urwis69: przejazd zablokował nas ;D