Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy teraz każda laska chodzi do terapeuty, ma depresję czy też problemy alkoholowe? Co się z tym światem dzieje. Co kogoś poznaję to za chwilę wychodzi, że wrak człowieka i nic na tym nie zbudujesz. A może ja jestem jakąś #!$%@?ą, że takich ludzi przyciągam? Masakra po prostu. Czasem mnie przeraża, że tylu ludzi, którzy na ulicy i w codziennym kontakcie wyglądają i zachowują się normalnie są wrakami człowieka tak naprawdę. Smutne to w #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Odechciewa się wychodzić z piwnicy.

#zwiazki #dda ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 12
Czy teraz każda laska chodzi do terapeuty, ma depresję czy też problemy alkoholowe? Co się z tym światem dzieje. Co kogoś poznaję to za chwilę wychodzi, że wrak człowieka i nic na tym nie zbudujesz.


@AnonimoweMirkoWyznania: piszesz jakby dotyczyło to wyłącznie kobiet. z facetami jest to samo, tylko się tak nie rzucają w oczy.
OP: Już myślałem, że tylko ja takich ludzi przyciągam. Najgorsze jest to, że najczęściej to są super dziewczyny. Ładne, wykształcone, inteligentne, z zainteresowaniem, dobre w łóżku - no po prostu idealny egzemplarz na żonę. A tu naglę się okazuje, że pod tą iluzją szczęścia czyha naprawdę niezły hardcore. Autentycznie jest mi ich żal, bo nie trudno z nimi zbudować coś stabilnego niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ten
OP: @SosnoWicher: Co innego, gdy pewne problemy wychodzą po latach. A co innego, gdy zaraz jak kogoś poznajesz. Trudno w takiej sytuacji zbudować normalny związek. Spróbujesz raz, spróbujesz drugi raz i samemu dochodzi się do takiego wniosku niestety. Nikogo nie mam w pogardzie.

@MadIen: Piszę o kobietach bo jestem facetem i interesują mnie tego typu relacje z kobietami. Nie twierdze, że faceci nie mają problemów.

Ten komentarz został dodany
OP: @termos43: Chciałbym, żeby to były wydumane przypadki o jakich mówisz. Niestety, jak słyszę czasem niektóre historie i co ludzie przeżyli to się jeży włos na głowie. A na co dzień powiedziałbyś, ze normalna osoba, zadowolona z życia. To jest #!$%@? smutne jak pomyślę ilu takich ludzi jest w koło i nawet o tym nie wiem. Tak jak ostatnio się dowiedziałem, że dobra znajoma, od kilku lat jedzie na prozaku.